Share On Facebook
Buna
Hot News Konkursy i Testy Pięlegnacja Testy

Krem do rąk i maska marki Buna – TEST

Do testu kremu do rąk oraz maski od Buny byłam od początku pozytywnie nastawiona – moje wcześniejsze dobre doświadczenie z tą marką kazało mi mieć dość wysokie wymagania. Buna słynie z naturalnych kosmetyków, bezpiecznych i z dobrymi składami, dlatego też z radością zabrałam się do testowania. Jak wypadły dwa sprawdzane przeze mnie produkty? Czytacie dalej! […]

Green tea Skin79
HOT Kobieta Pielęgnacja

Zielona herbata jest dobra na wszystko, czyli o masce oczyszczającej od SKIN79

Kiedyś nasze Babcie dbały o urodę przy pomocy naturalnych maseczek domowej roboty. Dziś, sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów kosmetycznych. Jakie cechy musi posiadać maska do twarzy, aby stała się hitem? Współczesne tempo życia każe nam wymagać od kosmetyków aby były skuteczne, łatwe w aplikacji i dawały szybkie efekty. Niestety (stety?), oferty producentów są […]

Ciąża i poród Fit Mama

Macierzyństwo Elizy z Ekipy z Warszawy

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Jednak zazwyczaj partnerzy nie chwalą się każdą, najdrobniejszą informacją na portalach internetowych. Nawet osoby publiczne często decydują się na zachowanie pewnej dozy prywatności w tej sferze życia. Inaczej jest z Elizą i Trybsonem z Ekipy z Warszawy.

jak zrzucić ciążowe kilogramy
Dziecko Fit Mama

Jak zrzucić ciążowe kilogramy? 3 proste sposoby

Choć na powrót do formy sprzed okresu ciąży warto dać sobie co najmniej… rok (tyle czasu organizm potrzebuje by w pełni zregenerować się po ciąży i porodzie!), to tych kilka czynności sprawi, że kilogramy zaczną „gubić się same”. Jak zrzucić ciążowe kilogramy? Podpowiadamy!

ciążowe mdłości
Ciąża i poród Dziecko

Ciążowe mdłości: po ulgę idź do…warzywniaka!

Ciążowe i – wbrew powszechnej opinii, nie tylko poranne – nudności, mogą skutecznie uprzykrzyć pierwsze miesiące oczekiwania na dziecko. I choć ciążowe mdłości nie dotyczą wszystkich przyszłych mam, warto wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić, gdy już się pojawią. Sprzymierzeńcem w walce z dolegliwościami niech będzie… imbir!

Share On Facebook