sudocrem
Dziecko HOT Kobieta Pielęgnacja

Sudocrem ukoi skórę Twojego dziecka

Share On Facebook

Każdy rodzic chce się zająć swoim dzieckiem jak najlepiej. Ale ochrona delikatnej skóry maluszka może sprawiać szczególne problemy, ponieważ jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Dlatego warto się upewnić, że produkty, których używamy do jej pielęgnacji, spełniają najwyższe standardy. Tak jak to robi Sudocrem.

Skóra dziecka jest bardzo delikatna i wrażliwa na szkodliwe działanie czynników drażniących. Odczyn pH skóry maluchów w pierwszych latach życia jest wyższy niż u dorosłych, co naraża ich na dodatkowe zagrożenia. Dlatego nie powinno się lekceważyć żadnych oznak podrażnienia i warto sięgać po sprawdzone, bezpieczne sposoby pielęgnacji – takie, które ukoją skórę dziecka i zwrócą mu utracony komfort.

After you had your baby, did you miss your 'bump'?

Opublikowany przez Sudocrem na 11 października 2017

Krem i maść Sudocrem przeznaczone są dla maluchów i osób dorosłych z problemami skórnymi. Są hipoalergiczne, działają ochronnie i przyspieszają proces regeneracji skóry. Dodatkowo, mają działanie zabezpieczają skórę przez wpływem drażniących substancji, takich jak np. mocz. Świetnie sprawdzają się na otarcia i odpieluszkowe odparzenia skóry. Są niezastąpione także u osób starszych, narażonych na odleżyny, odparzenia czy inne czynniki drażniące. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu, maść i krem Sudocrem są przydatne w każdym domu. Warto mieć je zawsze pod ręką!

Zawartość alkoholu benzylowego sprawia, że krem Sudocrem ma działanie odkażające. Obecność tlenku cynku nadaje mu silne właściwości osłaniające i ściągające. Produkt pomaga zatrzymywać naturalną wilgoć skóry, dzięki czemu pozostaje ona elastyczna i gładka. Sudocrem zapewnia skuteczną i kompleksową pielęgnację. 

Maść Care & Protect ma podobne działanie – dzięki swojemu niezwykłemu składowi, gwarantuje skuteczną ochronę miejsc narażonych na odparzenia, otarcia itd. Zabezpiecza przed zakażeniem i pomaga zapobiegać nawrotom podrażnień. 

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci były zdrowe i bezpieczne. Dlatego warto szczególnie zadbać o zdrową skórę naszych maluchów w pierwszych latach ich życia. Sudocrem jest rozwiązaniem bezpiecznym, wypróbowanym i skutecznym. Może być odpowiedzią na wiele Waszych pytań. 

A Wy, miałyście już okazję wypróbować działanie produktów Sudocrem? Zarówno maść jak i krem, w bardzo atrakcyjnych cenach, w kilku pojemnościach, można nabyć w drogerii internetowej horex.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/Sudocrem (z dn. 08.12.2017)

 sudocrem krem sudocrem maść nivea krem BB oilatum baby balsam

Przeczytaj również: Sposób na długie włosy, rzęsy i brwi – Long 4 Lashes pod lupą