Zosia Ślotała
Dziecko

One mają dystans! Zosia Ślotała, Maja Bohosiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna

Share On Facebook

Gwiazdy, celebrytki, a przede wszystkim… mamy! Zosia Ślotała, Maja Bohosiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna.

Znamy je z tzw. „ścianek”, albo z ekranu telewizora, gdy pozują w blasku fleszy, w pełnym make up’ie i sukni od projektanta.

Gdy masz przy sobie sztab osób, które zajmują się tym, byś wyglądała świetnie – nie jest sztuką prezentować się jak z żurnala. Fryzjer, makijażysta, fotograf, do tego odpowiednie oświetlenie i genialne ciuchy plus zdrowy catering i niania dla malucha – tak wygląda perfekcyjna mama ze ścianki czy z okładki! 

Nie od dziś wiadomo jednak, że „prawdziwe życie” wygląda zgoła inaczej! Gdy gaśnie blask fleszy, a z twarzy znika warstwa scenicznego pudru, gwiazdy ekranu zmieniają się w żony, mamy, panie domu… Niektóre z nich nie boją się pokazać swojego, zupełnie domowego, oblicza.

Jedną z mam – celebrytek, które chętnie dzielą się z fanami zdjęciami bez make up’u, jest stylistka i projektantka Zosia Ślotała, autorka instagramowego konta @miss_zi. Ślotała jest mamą dwójki dzieci: dwulatki o imieniu Rania, oraz kilkumiesięcznego Leonarda. Prowadzi własną firmę, pokazuje się na branżowych imprezach i… udowadnia, że nie zawsze wygląda jak z okładki:

💙💙💙 #tbt #makeup @msmelcerz_makeup & #hair @aleksykaa 👌🏼 to był piękny look!

A post shared by Zofia Maria Slotala (@miss_zi) on

Maja Bohosiewcz, mama rocznego synka, niedługo znów doczeka się potomstwa. Podobnie jak Zosia Ślotała nie boi się zdjęć „bez retuszu”. Na instagramowym profilu aktorki (@majabohosiewicz) pojawiają się zarówno zdjęcia w pełnym makijażu i wyjściowych sukniach, jak i te w domowych pieleszach:

Korzystam póki się nie wyciera z mojej śliny i nie krzyczy: BLEEEEEE. 😂 Ile jeszcze mi zostało? 🤔

A post shared by Stara dzidziutków (@majabohosiewicz) on

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna niedawno została mamą Róży. Choć na co dzień kojarzymy ją głównie jako prowadzącą koncerty, programy i festiwale, ubraną w wyszukane suknie, to prezenterka nie rezygnuje z pokazywania swoich zdjęć bez makijażu, w domowym zaciszu! Spójrzcie na zdjęcia, które znaleźliśmy na profilu @paulinasykutjezyna:

#naszsylwester❤️ #wszystkiegodobrego #wszystkim #2017 #niechbędzieszczęśliwy #paulinapiotrróża

A post shared by Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Czy w ten sposób uda się odczarować mit perfekcyjnej mamy wyglądającej świetnie zawsze, nawet przy zmianie pieluchy? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak na „TAK”! I czekamy na Wasze opinie na ten temat.

Zdjęcie główne: @miss_zi/ Instagram/ opublikowano: 6.07.2017