Green tea Skin79
HOT Kobieta Pielęgnacja

Zielona herbata jest dobra na wszystko, czyli o masce oczyszczającej od SKIN79

Share On Facebook

Kiedyś nasze Babcie dbały o urodę przy pomocy naturalnych maseczek domowej roboty. Dziś, sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów kosmetycznych. Jakie cechy musi posiadać maska do twarzy, aby stała się hitem?

Współczesne tempo życia każe nam wymagać od kosmetyków aby były skuteczne, łatwe w aplikacji i dawały szybkie efekty. Niestety (stety?), oferty producentów są tak różnorodne i bogate, że trudno jest się zdecydować na konkretne produkty. W tym trudnym dylemacie, spieszymy Wam z pomocą: przedstawiamy niezwykłą oczyszczającą maskę do twarzy Green Tea Purifying Clay od SKIN79!

Wczesny wieczór to idealny moment na maseczkowe SPA. Green Tea Purifying Clay Mask to maska z dwoma rodzajami glinki,…

Opublikowany przez Skin79 Polska na 21 listopada 2017

Bazą do stworzenia tego produktu jest kaolin, delikatna glinka pełną mikroelementów i soli mineralnych, która odżywia, odświeża i delikatnie oczyszcza skórę. Dodatkowo, kaolin pomaga likwidować martwe naskórki, stymuluje proces regeneracji tkanek i zdecydowanie ułatwia rozprowadzanie preparatów. Dodana do kosmetyku glinka bentonitowa ma działanie odtruwające oraz przeciwzapalne. Maska została stworzona przy użyciu zielonej herbaty, która wykazuje działanie tonizujące oraz nie dopuszcza do powstania stanów zapalnych. Aby zapewnić skórze dodatkowe oczyszczenie, przy produkcji preparatu użyto pudru z ziaren czerwonej fasoli – pomaga to w pozbyciu się martwego naskórka. Maska pozostawia skórę świeżą, promienną i doskonale nawilżoną. Produkt jest przeznaczony do skóry zarówno suchej jak i tłustej. Jego zapach jest intensywny i przyjemny. Jedno opakowanie zawiera 95 ml kosmetyku.

Sposób aplikacji

Produktu należy używać na wcześniej dokładnie oczyszczoną skórę twarzy. Maskę nakładamy na cerę, starannie unikając okolic oczu oraz ust. Kosmetyk należy zostawić na skórze na około 10 minut, po czym wykonać na niej masaż strefy T. Dokładnie wszystko spłukać, umyć twarz i zastosować odpowiedni tonik.

Czy miałyście już okazję wypróbować mas oczyszczającej od SKIN79? Jakie są wasze doświadczenia związane z jej użytkowaniem? Jeśli jeszcze jej nie stosowałyście, zapraszamy do drogerii internetowej horex.pl, gdzie można nabyć ten i inne kosmetyki firmy SKIN79.

Źródła: zdjęcie główne: https://www.facebook.com/Skin79Polska/    (z dn. 26.08.2016r.)

https://www.instagram.com/skin79_korea/

skin79 emulsja jejugreen tea skin79 skin79 pianka jeju skin79 toner jeju

Przeczytaj również: Pilaten black head – kiler na wągry? Sprawdzamy jego skuteczność! (Test)