Ciąża i poród Fit Mama

Macierzyństwo Elizy z Ekipy z Warszawy

Share On Facebook

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Jednak zazwyczaj partnerzy nie chwalą się każdą, najdrobniejszą informacją na portalach internetowych. Nawet osoby publiczne często decydują się na zachowanie pewnej dozy prywatności w tej sferze życia. Inaczej jest z Elizą i Trybsonem z Ekipy z Warszawy.

Kontrowersyjni rodzice posiadają dwie córeczki, o których narodzinach była informowana cała Polska w ekspresowym tempie. Obecnie zdjęcia dzieci pojawiają się bardzo często na Instagramie oraz facebookowym profilu Elizy z Ekipy z Warszawy. Jak wygląda macierzyństwo Elizy z Ekipy z Warszawy? Każda okazja jest dobra do pokazania słodkich maluchów:

– narodziny drugiej córeczki:

– tygodniowa choroba dzieci:

– twórczy nieład na łóżku:

– wspólne selfie w lustrze, bez specjalnej okazji:

– wypad do McDonalda:

– święta:

I tak można wymieniać i wymieniać. Dodatkowo Eliza prowadzi swój własny kanał na Youtubie, gdzie opowiadała o swojej ciąży:

Celebrytka regularnie wrzuca filmiki dotyczące życia rodziny: wspólnej wigilii, sylwestra, swojego wyglądu, a przede wszystkim z udziałem swoich córeczek. Dodatkowo na swoim facebookowym profilu daje rady dotyczące ćwiczeń po ciąży. Trzeba przyznać, że bardzo szybko wróciła do formy. Na pewno na niejednej kobiecie robi to wrażenie. Gwiazda ma wielu wiernych fanów, ale i hejterów, którzy niekiedy nie zostawiają na niej suchej nitki.

Tak odważne pokazywanie swojego prywatnego, rodzinnego życia może być formą dodatkowego zarobku, szczególnie dla ludzi tak kontrowersyjnych jak ta para. Jednak nie można im odmówić jednego: widać, że kochają swoje dzieci i chcą dla dziewczynek jak najlepiej! A Wy co o tym sądzicie? Czy warto tak otwarcie opowiadać o swoim życiu? Czy dzieci w przyszłości nie będą miały tego za złe swoim rodzicom?

Zdjęcie główne: Instagram eliza_trybala; data publikacji: 25.02.2017