O nas

Serwis poradnikowo-lifestylowy BeautyBag.pl to miejsce w sieci  przygotowane z myślą o Internautach poszukujących treści związanych z kategorią beauty & health. Uroda, make up, zdrowy styl życia, moda, trendy i plotki to główne  tematy jakie będziemy dla Was opisywać.

Nie zapomnieliśmy również o artykułach dotyczących dzieci, domu a także  strefy męskiej. Oprócz tego testujemy dla Was nowości i bestsellery  kosmetyczne oraz zdrową żywność. Nie zabraknie także atrakcyjnych  konkursów z nagrodami od znanych marek. Oddajemy również do Waszej dyspozycji forum BB Talk abyście mogli z sobą dyskutować i wzajemnie się inspirować.
Nasza redakcja nieustannie śledzi najciekawsze wiadomości ze świata  celebrities, robiąc codzienny research w sieci po to by tworzyć dla Was merytoryczne, aktualne i poczytne newsy.
Nasz zespół tworzą dziennikarze z doświadczeniem w pracy redakcyjnej oraz zawodowi copywriterzy mający bardzo dobry warsztat w pisaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z blogerami i infulencerami ponieważ doskonale rozumiemy potencjał social media we współczesnym świecie.

Zapraszamy do lektury, komentowania i udostępniania naszych materiałów oraz dzielenia się swoimi wrażeniami na każdy temat.