Kobieta Make up

Kim Kardashian i nowy produkt z serii KKWBeauty

Share On Facebook

Seria kosmetyków Kim Kardashian robi furorę. Wiele kobiet zachwyca się jej konturówkami w wielu odcieniach. Teraz fanki będą mogły cieszyć się nowym produktem, który w sprzedaży pojawi się już niebawem!

Wciąż pamiętamy stopniowanie przez Kim Kardashian napięcia i kolejne, powolne ukazywanie produktów z jej linii. Tym razem nie było inaczej. Celebrytka już wcześniej zapowiedziała pojawienie się nowego kosmetyku.

KKWBeauty ukazała się pod koniec czerwca i szturmem zdobyła serca wielu fanek. Już teraz Kim zapowiedziała, że pod koniec wakacji w sprzedaży pojawi się nowy kosmetyk – duża paleta z pudrowym brązerami oraz rozjaśniaczami, a wszystko oczywiście zostało stworzone z myślą o konturowaniu twarzy. W końcu to specjalność Kim, więc nikogo to już nie dziwi!

W kolekcji pojawi się również nowy pędzel, dwustronny, idealny do używania w duecie z powyższą paletą. Jak sądzicie, nowe kosmetyki Kim również odniosą sukces? Ich ceny na pewno nie będą należy do najniższych, dlatego też docelową klientką z pewnością nie jest przeciętna dziewczyna. Choć już teraz coraz bardziej popularne staje się odkładanie nawet sporych sum pieniędzy, aby kupić kosmetyk logowanym nazwiskiem ulubionej celebrytki, czy blogerki.

Dla kogo są kosmetyki z serii KKWBeauty? Pomijając ich cenę, warto również skupić się na samym ich przeznaczeniu. Nie są to zwyczajne produkty, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Otóż Kim słynie z mocnego konturowania, niekiedy nawet przerysowanego makijażu. Właśnie do takiego make upu służą kosmetyki z tej serii. Są mocne, wyraziste, więc mogą nie sprawdzić się przy delikatnych makijaż.

Zdjęcie główne: kkwbeauty

Przeczytaj również: Kim Kardashian podbija rynek beauty! Znamy pierwsze produkty