Kobieta Make up

Te optyczne iluzje na twarzy robią wrażenie!

Share On Facebook

Dawna nauczycielka tworzy na twarzach swoich modelek oraz swojej niesamowite dzieła sztuki. Niektóre z nich są bardzo realistyczne! Nic dziwnego, że artystka ma już prawie 330 tys. obserwujących na Instagramie.

Mimi Choi pochodzi z Kanady i jest 31-letnią artystką, bo tak należy ją nazwać. Z makijażu tworzy istne dzieła sztuki. Są to złudzenia optyczne. Kobieta potrafi przekształcić rękę w kawałek sushi, czy dodać do twarzy wiele oczu i ust. Nie wspominając już o wrażeniu robaków chodzącym po całym ciele. A najciekawsze jest to, że to wszystko wygląda bardzo realistycznie!

Mimi nie jest samoukiem. Swoją przygodę rozpoczęła w lokalnej szkole piękna, gdzie nauczyła się podczas, jednak największym jej sprzymierzeńcem jest wyobraźnia. Dzięki kreatywności wychodzi poza ogólnie obrane ramy i tworzy te niesamowite dzieła. Tylko na to spójrzcie:

W swoich pracach artystka nie używa szczególnych materiałów. Korzysta z przyborów kosmetycznych i inspiruje się codziennym życiem. Nawet zwykły posiłek może przeobrazić się w iluzję optyczną w jej wykonaniu.

Zdjęcie główne: Instagram mimles; data publikacji: 3 sierpnia 2017.

Przeczytaj również: Jak zrobić kreskę eyelinerem?