Biżuteria Kobieta Trendy

Piercing? Mam to w nosie!

Share On Facebook

Ma tylu samo zwolenników, ilu przeciwników. Przeżywa gorsze i lepsze okresy, ale nigdy nie wychodzi z mody. Rządzi się swoimi prawami. Co jeszcze można przekłuć, dodać lub ująć, aby było modnie?

Delikatny kolczyk może stać się ozdobą ciała i uzupełnieniem każdej stylizacji, nawet tej wieczorowej. Nie wzbudza już zdziwienia widok kilkumiesięcznej dziewczynki z malutkimi kolczykami w uszach. W tym roku trendy w kolczykowaniu sprzyjają miłośniczkom piercingu, a sceptyczki ochoczo zapraszają do tego świata.

Multiple piercing w uszach

Im więcej, tym lepiej! Różnorodne kombinacje kolczyków w uszach robią ogromną furorę. Począwszy od wielu małych kuleczek, przez większe, błyszczące. Dozwolone jest nawet kilku łańcuszków poprzeplatanych od góry do dołu małżowiny. Same zobaczcie:

Ear candy trio #multiplepiercings #earcandy #earrings #rainbow #trio

Post udostępniony przez Wearsheto (@wearsheto)

Dowolność zachwyca odważne kobiety i nieco niepokoi te bardziej skromne. Ale bez obaw, dla nich też znalazło się rozwiązanie. W sklepach są dostępne kolczyki, które stwarzają imitację kilku kolczyków, a tak naprawdę są jednym. Warto zaopatrzyć się w taki gadżet.

Microdermal piercing

Tym razem coś dla miłośniczek większej ingerencji w ciało. Ten rodzaj kolczykowania polega na wszczepieniu pod skórę implantów. Są one wyposażone w kotwiczkę i ozdobną nakrętkę. Jest to przekłucie powierzchniowe, a biżuterię można wszczepić w niemal dowolny rejon ciała, w zależności od preferencji. Najczęściej spotykane są odmiany w okolicach obojczyka, między piersiami, na karku, ale i nawet na dłoniach! Nakrętkę można zmieniać dowolnie, są dostępne różne odmiany zarówno kolorystyczne jak i pod względem faktury, tylko spójrzcie:

💎 Роскошь и величие. 💎 Красота и актуальность. 💎 Изысканность и утончённость. Заходите, чтобы выбрать себе поистине королевский подарок или хотя бы полюбоваться на красоту, о которой многие даже и не смеют мечтать! Microdermal piercing. Запись по телефону +79043580666 #propiercing #piercing #пирсинг #пирсингтверь #пирсингвтвери #пропирсинг #piercingTver #microdermal #microdermalpiercing #микродермал #микродермалы #tver #тверь #krisenott #красота #украшения #beauty #fashion #art

Post udostępniony przez Кристина Миненкова (@krisenott)

Finally ❤️#microdermal #microdermalpiercing #piercing #piercinglove #pt1 #tattoo

Post udostępniony przez Maria Franca (@_maria.franca_)

Najważniejsze jest to, aby pamiętać o bezpieczeństwie i odpowiedniej pielęgnacji przekłutego miejsca. Nawet najmniejsza ingerencja w nasze ciało może doprowadzić do tragedii. W poniższym filmiku znajdziecie kilka bardzo ważnych informacji, które mogą się przydać przed i po kolczykowaniu.