Kobieta Paznokcie

Minilampa do paznokci w przeuroczym kształcie może być Twoja

Share On Facebook

Szybkie, proste i skuteczne utwardzenie manicure w dobrym stylu? Teraz możesz poprawić wygląd paznokci dosłownie wszędzie, dzięki Le Mini Macaron!

O makaronikach słyszała już większość z nas. Ostatnio stały się bardzo popularne. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu są nie tylko bardzo smacznymi francuskimi ciasteczkami, ale też bywają niesamowicie urocze, kolorowe i stają się świetną ozdobą! Minilampa do paznokci w kształcie tego przeuroczego smakołyka już jest w sprzedaży!

Są już błyszczyki do ust w kształcie makaroników, to i przyszedł również czas na lampę do utwardzania paznokci w tym kształcie! Jest mała, poręczna, można ją wszędzie ze sobą zabrać, a do tego ma świetny design. To oczywiście nie umniejsza jej skuteczności. Naświetla paznokieć w ciągu 30 sekund. A najlepsze i najciekawsze jest to, że można wykonać przy jej pomocy manicure w dowolnym miejscu i czasie przy użyciu jednego żelu, który znajduje się w całym zestawie! To oznacza szybkie poprawienie wyglądu paznokci nawet w samolocie. Brak prądu też nie będzie stanowić problemu, ponieważ to cudeńko może być zasilane poprzez kabel USB! Koszt takiego gadżetu wynosi 35 dolarów i można go zakupić na oficjalnej stronie producenta. Może już niebawem będzie szerzej dostępna? Na pewno jest warto uwagi, ze względu na swoje działanie oraz wygląd.

Działanie lampy możecie zobaczyć na tym filmiku:

Zdjęcie główne: Instagram leminimacaron

Przeczytaj również: Manicure inspirowany „Grą o tron”