HOT Kobieta Make up

Kim Kardashian podbija rynek beauty! Znamy pierwsze produkty

Share On Facebook

Już jutro ma odbyć się premiera marki KKW. Istnieje już ich oficjalna strona, ale produkty są wciąż nieznane. Kim dawkuje napięcie, a na Instagramie marki pojawiają się pierwsze informacje o sprzedawanych kosmetykach.

Na Instagramie kkwbeauty możemy oglądać krótkie zapowiedzi produktów, które będą w sprzedaży. Nikogo nie dziwi to, że główne skrzypce gra paleta do konturowania. Z takiego makijażu Kim Kardashian słynie i najwyraźniej chce go promować. Wrażenie robi na pewno szeroki zakres kolorystyczny, który jest dość rzadko spotykany. Cały przekrój został pokazany na tym filmiku:

Modelki prezentujące kosmetyki zostały dobrane w taki sposób, aby maksymalnie pokazać zakres kolorystyczny całej palety.


Nie zabrakło również filmiku ukazującą samą Kim, która bezapelacyjnie już staje się twarzą marki:

Oprócz samej palety do konturowania w sklepie będzie można również zakupić pędzle do makijażu, które są widoczne na powyższych materiałach. Właśnie za ich pośrednictwem wizażyści malują modelki. Może być to ciekawa propozycja, szczególnie dla osób praktycznych, które wolą kupić cały zestaw produktów, zapewniający im gotowy makijaż od A do Z. Wszystkie produkty na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie i elegancko, dlatego mogą okazać się również ładną ozdobą toaletki. Premiera już jutro, więc my czekamy z niecierpliwością na nowości od Kim Kardashian.

Zdjęcie główne: Instagram kkwbeauty; data publikacji: 19 czerwca 2017.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<