HOT Mężczyzna Moda

Reklamówka Balenciaga za ponad 4 tysiące złotych!

Share On Facebook

Dom mody Balenciaga znowu szokuje! Tym razem przyszła kolej na reklamówkę za ponad 4 tysiące złotych. Musicie to zobaczyć.

Ekstrawaganckie akcesoria wyglądające na dość tanie już powoli stają się czymś zwyczajnym i przestają dziwić. Można już było kupić torbę do złudzenia przypominającą tę niebieską z Ikei, teraz przyszła kolej na coś dla mężczyzn. Dom mody Balenciaga w kolekcji fall/winter  2017 proponuje białą oraz czarną skórzaną torbę z logiem firmy na środku i z czarnymi lub białymi rączkami. Ten dodatek jest dostępny w formacie trochę większym niż A4. Zaskakujące jest to, że bardzo przypomina papierową torebkę, w którą są pakowane zakupy w butikach tej marki. Sami zobaczcie:

balenciaga
fot. en.colette.fr

A tak torbę prezentują modele na wybiegu:

balenciaga
fot. balenciaga.com

Na powyższym zdjęciu można również zauważyć bardzo oryginalny szal, który designem przypomina torbę na zakupy z sieci sklepów Aldi.

balenciaga
fot. balenciaga.com

Torba jest dostępna również w czarnej wersji kolorystycznej z białymi rączkami, co można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

balenciaga
fot. balenciaga.com

Torba już znalazła swoich nabywców i rozchodzi się jak świeże bułeczki. My już nie możemy się doczekać nowej kolekcji tego domu mody! Czekamy z niecierpliwością na nowe pomysły. Ciekawe co następne stanie się inspiracją?

Przeczytaj również: Znoszone i zniszczone… ale za to jakie modne!

Zdjęcie główne: balenciaga.com