brow tattoo lip tatoo Long 4 Lashes
HOT Kobieta Make up

Lip Tattoo i Brow Tattoo od Long 4 Lashes

Share On Facebook

Coraz częściej żyjemy w pośpiechu i dlatego zależy nam, aby nasz makijaż był trwały i nie wymagał w ciągu dnia częstych poprawek. Zwłaszcza na szczególne okazje, chcemy czegoś skutecznego i wytrzymałego, aby nie trzeba było ciągle go uzupełniać. Dlatego przedstawiamy Wam dwa nowe produkty od Long 4 Lashes – Lip Tattoo oraz Brow Tattoo!

Która z nas nie chciałaby, aby idealny makijaż ust czy brwi mógł się utrzymać nawet do 24 h? Teraz jest to już w zasięgu możliwości!

Lip Tattoo od Long 4 Lashes

Niezwykły żelowy preparat, który pozwala osiągnąć efekt permanentnego makijażu na okres nawet 24 godzin! Produkt doskonale nasyca usta kolorem. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz oleju arganowego, preparat ma właściwości pielęgnujące i wygładzające. Komfort jego aplikacji jest bardzo wysoki, a dzięki formule PEEL-OFF łatwo zastyga, przez co bez problemu można go ściągnąć z ust. Ostateczny efekt jest trwały, nie rozmazuje się i nie wymaga dodatkowych korekt w ciągu dnia. Można go nabyć w kolorach: elegant raspberry, red intuition oraz rosewood.

W celu uzyskania pożądanego efektu, należy starannie dostosować się do instrukcji aplikacji. Dodatkowo, na dzień przed jego nałożeniem warto wykonać peeling ust oraz użyć nawilżającego balsamu. Powinno się zachować ostrożność, aby nie stosować żelu w miejscach o wysokim poziomie wilgotności powietrza.

Brow Tattoo od Long 4 Lashes

Ten skuteczny żelowy preparat umożliwi Wam uzyskanie pożądanego efektu permanentnego makijażu na okres nawet 24 godzin! Produkt modeluje brwi i starannie wypełnia je kolorem. Dzięki zawartości biotyny oraz oleju arganowego, żel ma działanie wzmacniające, dając efekt zdrowych, odżywionych, i lśniących brwi. Preparat łatwo się nakłada, po czym zastyga, a dzięki formule PEEL-OFF bez problemu można go ściągnąć. Brwi stają się wymodelowane, podkreślone i wyraziste. W ofercie znajdują się następujące kolory produktu: chocolate, dark oraz espresso.

W celu uzyskania pożądanego efektu, należy starannie dostosować się do instrukcji aplikacji i pozostawić preparat na brwiach odpowiednią ilość czasu. Należy pamiętać, aby nie stosować żelu w pomieszczeniach, gdzie powietrze ma wysoki poziom wilgotności.

Jeżeli zależy Wam na uzyskaniu trwałego efektu idealnych ust i brwi, koniecznie wypróbujcie Lip Tattoo oraz Brow Tattoo od Long 4 Lashes! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na te oraz inne produkty od Long 4 Lashes na stronie drogerii internetowej horex.pl!

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/Long4LashesByOceanic/ (z dn. 06.02.2018)

Przeczytaj również: O eyelinerach słów kilka

Pierwszy komentarz dla “Lip Tattoo i Brow Tattoo od Long 4 Lashes

Comments are closed.