Ekskluzywny Menel podczas targów Pitti Uomo
HOT Mężczyzna Moda Strefa Influencera / Blogera

Stylizacje Ekskluzywnego Menela z targów mody we Florencji

Share On Facebook

Targi Pitti Uomo we Florencji to jedna z czołowych imprez na świecie dotyczących mody męskiej. Zobacz jak prezentował się podczas tego wydarzenia bloger Ekskluzywny Menel.

Ekskluzywny Menel na targach Pitti Uomo był po raz pierwszy. Tegoroczne targi odbyły się we Florencji w dniach 13-16 czerwca. Do stolicy Toskanii przybyło mnóstwo wystawców, firm odzieżowych, stylistów, projektantów i oczywiście wielu świetnie ubranych mężczyzn. Nie mogło zabraknąć blogerów modowych czy lifestylowych, którzy chętnie relacjonowali to wydarzenie na swoich profilach społecznościowych.

Nasz najmodniejszy polski menel nie mógł w końcu odpuścić sobie takiego wydarzenia. Było to jego pierwsze spotkanie z modą we Florencji na żywo. Jak pisze na swoim blogu, targi Pitti Uomo to coś, na co czeka cała branża mody męskiej.

„Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że w tym roku będę mógł sam być częścią tego wydarzenia”

Również kilka dni po targach chętnie wraca do tamtych słonecznych dni z Florencji, pisząc na swoim blogu o Pitti Uomo. Bloger kolejny raz podzielił się na swoich profilach społecznościowych stylizacją, w której prezentował się we Włoszech. Jego stylizacja z pierwszych dni targów pojawiła się nawet w zestawieniu The Best Street Style portalu TheTrendSpotter.net

Zobaczcie sami!

Ekskluzywny Menel podczas targów Pitti Uomo we Florencji

A jak na Instagram prezentował się Ekskluzywny Menel podczas targów Pitti Uomo?

Zdjęcie główne: www.instagram.com/ekskluzywny_menel (13.06.2017)

Przeczytaj również: Czapki z głów? Męskie nakrycia głowy na lato