Eva Minge wyszła za mąż! Zobacz jej suknię ślubną
HOT Kobieta Moda

Eva Minge wyszła za mąż! Zobacz jej suknię ślubną

Share On Facebook

W sobotę Eva Minge wyszła za mąż za amerykańskiego milionera Zuri Mesica. Jak przystało na projektantkę Eva zachwyciła przepiękną suknią ślubną.

Eva Minge to niezwykle wyrazista osobowość w świecie mody. Od ponad 20 lat prowadzi własny dom mody. Jako pierwsza Polka została zaproszona na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie, podczas prestiżowej imprezy Donna sotto le Stelle. Jej kolekcje prezentowane są podczas największych tygodni mody w Berlinie, Mediolanie czy Paryżu.


W jej prywatnym życiu również wiele się dzieje. W minioną sobotę wyszła za mąż za milionera Zuri Mesica. Jak sama projektantka przyznaje: „musiałam długo czekać w kolejce po swoje szczęście”.

#weddingdress #wedding #

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)


W niedzielę potwierdziła informacje o ślubie na swoim Fanpage na Facebook-u.

Marek Grechuta śpiewał „czy to jest miłość czy to jest kochanie?” . Trudno czasem rozpoznać, jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy, kiedy oba pojawiają się i trwają… miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze, PRZYJAŹŃ… tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę, jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym, acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe… Jak mówią Cyganie: w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem… bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam, wyczekałam. W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi, szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca, wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent. Czego w życiu trzeba więcej? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam.

#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

Pani Ewie i jej wybrankowi życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

A Wam jak podobają się jej ślubne kreacje?

Przeczytaj również: Joanna Krupa bojkotuje znaną firmę kosmetyczną.