Mężczyzna Moda Strefa Influencera / Blogera

Kwiaty na klacie. Modne motywy na ubraniach

Share On Facebook

Zielona łąka, dużo kwiatów i wszechobecne rośliny. Sielanka na ubraniach to modny deseń, po który coraz chętniej, szczególnie wiosną, sięgają również mężczyźni.

Śmiało można powiedzieć, że tylko mężczyźni z silnym charakterem mogą sobie pozwolić na założenie koszuli z kwiatowym motywem, a tym bardziej przywdzianie innych części garderoby jak spodnie czy buty. Czy kwiaty to za odważny krok?

Do niedawna kwiaty na ubraniach zarezerwowane były dla kobiet, mężczyźni natomiast po kwiaty chodzili wyłącznie do kwiaciarni, aby obdarować nimi swoje wybranki. Obecnie coraz śmielej można spotkać mężczyzn w sklepach, gdzie przymierzają ubrania z takim właśnie motywem. Firmy odzieżowe od jakiegoś czasu proponują w swoich kolekcjach na wiosnę zestawy ze wzorem roślinnym. Jeszcze dość nieśmiało, ale już coraz chętniej płeć męska przekonuje się do niekonwencjonalnych motywów w swojej garderobie.

Wiosenna aura sprzyja odważniejszym stylizacjom

T-shirty ze wzorami kwiatów a nawet spodnie stają się nieodzownym elementem stylu współczesnych mężczyzn. Odważną stylizacją podzielił się niedawno Ekskluzywny Menel, który zaprezentował zestawienie ze spodniami w kwiaty. Czy to już za dużo? Nie, bloger przekonuje, że tego typu print można nosić stylowo i po męsku.

Obecnie nie tylko t-shirty z kolorowymi wzorami kwiatów przodują w sieciówkach i ekskluzywnych sklepach. Hitem tego sezonu są bezwątpienia koszule wizytowe z różnymi wzorami i motywami roślin. Jeśli przyzwyczaiłeś się do casualowe stylu, w którym pozwalałeś sobie np. na poszetki czy krawaty z motywem roślinnym, wypróbuj koszule z tego typu printem. Na pewno wpiszesz się w obecny trend, w którym najważniejsza jest lekkość i przede wszystkim odwaga dobrania nietypowych wzorów.

Koszula w kwiaty to już nie tylko hawajskie klimaty. Po tego typu wzory sięgają najwięksi projektanci mody jak Dolce & Gabbana czy Gucci. Kwiaty na klacie to żaden obciach! Trzeba jednak pamiętać, że motywy w tym stylu najlepiej pasują w duecie z prostym, klasycznym ubiorem.

Przeczytaj również: Szycie na miarę. Sposób na dopasowane ubranie