Batoniki Helio Natura – test redakcji
Dieta Hot News Konkursy i Testy Mężczyzna

Batoniki Helio Natura – test redakcji

Share On Facebook

W szkole czy pracy chętnie sięgamy po zdrowe przekąski. Czy na pewno nasz wybór jest zdrowy i smaczny? Nasza redakcja przetestowała zbożowe batoniki firmy Helio Natura. Poznajcie nasze opinie.

Firma Helio Natura stworzyła całkiem nowe kompozycje na bazie zbóż i bakalii. Ich batoniki to świetna alternatywa dla zwykłych batonów i chipsów. Dostępne są w czterech różnych wariantach smakowych: banan i czekolada, owoce leśne i polewa jogurtowa, 6 ziaren i miód oraz śliwka i czekolada. Koszt jednego batonika to około 80 groszy.

Batoniki Helio Natura – test redakcji

Pierwsze wrażenie

Dorota: Podoba mi się opakowanie batonów. Ich zaletą jest również konkurencyjna do innych tego typu produktów na rynku cena. Po otwarciu przekąska wyglądała świeżo i smacznie.

Michał: Opakowanie od razu sugeruje, że to dietetyczne batoniki. Skoro dietetyczne to czy będą na pewno smaczne?

Robert: Jeśli chodzi o wygląd produktu to nie mam żadnych zastrzeżeń. Batoniki jak najbardziej zachęcają do zjedzenia ich.

Batoniki Helio Natura – test redakcji

Wrażenia smakowe

Michał: Bardzo smaczne! Zdziwiłem się, że produkt dietetyczny może być aż tak dobry. Jeden taki batonik zawiera około 100 kalorii. To dużo i nie dużo. Na pewno mniej niż tradycje, czekoladowe batony typu Snickers czy Mars. Przekąska jest jednak dosyć mała. Minusem dla mnie jest również to, że produkt zawiera cukier. Batony dietetyczny powinny być go całkowicie pozbawione. Najbardziej smakował mi baton 6 ziaren i miód.

Robert: Mi również batoniki bardzo smakowały. Zwłaszcza ten bananowy. Zdecydowanie nie podoba mi się jednak, że zawiera on cukier. Na rynku mamy dostęp do wielu dietetycznych przekąsek, które w stu procentach pozbawione są tego składnika.

Dorota: Podobnie jak koledzy uważam, że te przekąski są naprawdę pyszne. Mój ulubieniec to batonik z owocami leśnymi i polewą jogurtową. Najważniejsze dla mnie jest to, że produkt w 100 procentach zawiera naturalne owoce suszone i pozbawiony jest konserwantów. Świetnie zaspokajają uczucie głodu. Na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnę!

Przeczytaj również: Silikonowe narzędzia do makijażu – hit czy kit?