Hot News Kobieta Make up

Lipcowi ulubieńcy Red Lipstick Monster

Share On Facebook

Właścicielka największego kanału kosmetycznego w Polsce Red Lipstick Monster co miesiąc typuje swoich ulubieńców. Sprawdź co znalazło się na jej lipcowej liście.

Na pierwszy miejscu Youtuberka umieściła lekki balsam odżywczy do ciała z Mineral Collection od Lirene. Influencerka jest nim wprost zachwycona. Zwraca uwagę na ożywczy zapach kosmetyku, jego lekkość, delikatną konsystencję. Jak mówi, balsam szybko się wchłania i doskonale nawilża.


My postanowiliśmy przyjrzeć się całej linii do pielęgnacji ciała Lirene Mineral. Eksperci przygotowując kosmetyki z tej kolekcji sięgnęli do głębin natury. Produkty z tej linii zawierają minerały z Morza Martwego, Koral Morski czy Jedwab Morski.

Oprócz balsamu w linii pojawił się również multi-regenerujący balsam do ciała oraz olejkowa mgiełka do ciała. Balsam stworzony został z myślą o skórze suchej, zawiera między innymi mikroelementy z Morza Martwego, takie jak potas, magnez, jod. Mgiełka za to idealnie sprawdza się w upalne dni, odświeża i nawilża.

Ta wspaniała seria będzie do wygrania w konkursie na Facebooku – Fanpage Horex. Śledźcie nas! 

Kolejne miejsce na liście ulubieńców Youtuberki zajął puder rozświetlający MOIA. To mój rozświetlacz numer jeden – mówi Red Lipstick Monster. Youtuberka uważa, że to najlepszy produkt dla jej jasnej cery, podkreśla też niską cenę kosmetyku.

Red Lipstick Monster wyróżnia również maskarę Get BIG Lashes z Essence. Jest dokładanie tak jak piszą na etykiecie, daje objętość, podkręca – stwierdza Youtuberka.

Wielkim, pozytywnym zaskoczeniem dla Red Lipstick Monster okazała się pomadka w płynie od Kat von D w kolorze brązu. Youtuberka od lat śledzi i uwielbia Kat von D, ten akurat kolor omijała jednak zawsze szerokim łukiem. Kiedy w końcu postanowiła wypróbować go, okazało się, że idealnie pasuje do jej cery. Jestem zachwycona i cieszę się, że od września Kat von D pojawi się na polskich półkach – dodaje Youtuberka.

Zdjęcie główne: Screen z kanału Youtube Red Lipstick Monster.

Przeczytaj również: Red Lipstick Monster tatuażystką?!