Kobieta Konkursy i Testy Make up

Wyniki konkursu z Makeup Revolution

Share On Facebook

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać. A co poprawia szczególnie ich nastrój? Perfekcyjny makijaż oczu, który mogą zagwarantować idealne cienie do powiek, które można było wygrać w naszym konkursie.

 

Na rynku kosmetycznym można znaleźć najróżniejsze paletki cieni do powiek. Mają różne odcienie, czy też konsystencję. Mogą być bardziej lub mniej trwałe, błyszczące, czy matowe. Trudno jest wybrać i znaleźć te idealne, szczególnie, że ich cena jest często dość wysoka. Właśnie dlatego umożliwiliśmy naszym Czytelniczkom wygranie paletki cieni do powiek I Heart Makeup Unicorn Love z firmy Makeup Revolution, zawierającą aż 16 cieni.

Są one bardzo dobrze napigmentowane, a ich konsystencja zapewnia łatwą i trwałą aplikację. Tak duży wybór różnych kolorów gwarantuje perfekcyjny makijaż nie tylko wieczorowy, ale również dzienny. Takie Oto zwyciężczyni naszego konkursu:

Dariaa Beh_301

Gratulujemy wygranej i prosimy o odezwanie się w wiadomości prywatnej na facebooku, a pozostałym Czytelniczkom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnego konkursu, który pojawi się już niebawem!

Przeczytaj również: Jak ukryć zmęczenie na twarzy?