Strefa Influencera / Blogera

Vlogerki czarują – akwarelowe paznokcie!

Share On Facebook

Lato w pełni, więc nic dziwnego, że akwarelowe paznokcie stają się coraz bardziej popularne. Kolorowe zdobienia odejmują lat i ożywiają każdą stylizację. Zobacz co na to topowe vlogerki!

Specjalnie dla Was postanowiliśmy sprawdzić w jaki sposób topowe vlogerki: Red Lipstick Monster, katOsu oraz Maxineczka korzystają z akwarelowego zdobienia paznokci! Każda z nich wykorzystała nieco inną technikę. Warto je porównać i wybrać tę idealną dla siebie.

Red Lipstick Monster korzysta z kolekcji Neonail Aquarelle, która została stworzona specjalnie po to, aby uzyskać akwarelowego rozmycia. Vlogerka do swojego manicure wybrała kolor czarny i biały. Przy pomocy tych lakierów można uzyskać przepiękne róże, jednak ona zdecydowała się na kosmiczną otchłań! Dowolność wyboru jest ogromna.

Na filmiku od 1:44 możemy zobaczyć jak wykonać tak piękne zdobienie. Autorka zdecydowała się na ręczne malowanie wzorów cienkim pędzelkiem. Różnica między standardowymi hybrydami polega na tym, że tu wzory maluje się na mokrym podkładzie! Red Lipstick Monster maluje zakręcone ślimaczki, które tworzą niesamowity efekt. Później całość należy utrwalić pod lampą. Od czasu 2:56 możemy zobaczyć instruktaż jak wykonać drugi wzór. Jest to bardzo ciekawy kwiat, który bez wątpienia przykuwa uwagę. W minucie 3:54 możemy zapoznać się z kolejnym zdobieniem, które wydaje się być najłatwiejsze do wykonania ze wszystkich poprzednich. Od 4:56 vlogerka prezentuje najprostszy do wykonania wzór. Polega on na postawieniu dwóch kropek, które mają swobodnie się rozpłynąć. Wybór możliwości jest ogromny, więc tak naprawdę wszystko zależy od pomysłu.

Katosu pracuje na takich samych lakierach. Do zdobienia wybrała białą bazę, której nie utwardzała oraz piękny lawendowy lakier, który służył do wykonania kwiatów. Autorka kropkę lakieru postawiła na samym środku paznokcia, aby później przy pomocy cienkiego pędzelka stworzyć akwarelowy wzór. To zdobienie tworzy się przeciągającą dwa kolory między sobą w liniach. Możecie to zobaczyć od minuty 1:26.

Białym podkładem można jeszcze nadać kontur płatkom kwiatów, co widać od 2:38. Świetnym wykończeniem jest stworzenie środka rośliny przy pomocy błyszczących lakierów, to można zobaczyć od 2:56. Natomiast od 4:10 autorka prezentuje identycznie zdobienie, które również zaprezentowała Red Lipstick Monster (trzecie w kolejności od początku). Od 8:43 vlogerka pokazuje bardzo proste w wykonaniu zdobienie, które polega na stawianiu symetrycznych kropek na całości paznokcia. Ten wzór przypomina nieco skórę węża. Za każdym razem wzory wyjdą inaczej, zawsze będą oryginalne i nietypowe ze względu na różnorodne rozmywanie się lakierów.

Maxineczka nie korzystała z kolekcji Neonail, aby uzyskać niesamowite akwarelowe zdobienie. Zdecydowała się na zwykłe lakiery hybrydowe. Do zdobień wybrała pięć różnych odcieni, które są bardzo mocno napigmentowane. Aby wykonać tak piękne zdobienia na podkładkę należy nałożyć wybrane lakiery oraz kilka kropli bazy, która ma służyć do rozwadniania wszystkich kolorów (3:09).

Autorka zdecydowała się na stworzenie białych konturów na płytce. Nie jest to koniecznością. Do właściwego, akwarelowego wzoru przechodzi w minucie 3:52. Robi to przy pomocy pędzelka i sama odważnie nazywa to „mazianiem”. Tak naprawdę polega to na tym, aby wyswobodzić z głębi swojego wewnętrznego artystę! Każdy paznokieć może być inny, wszystko zależy tylko i wyłącznie od koncepcji autora.

Każda z vlogerek wybrała inną metodę zdobienia. Wszystkie są oryginalne, a efekty bardzo ciekawe i piękne. Która z technik odpowiada Ci najbardziej?

 Zdjęcie główne: Instagram Naonailpoland, data publikacji: 4 czerwca 2017.

Pierwszy komentarz dla “Vlogerki czarują – akwarelowe paznokcie!

  1. Bardzo ciekawy artykuł , paznokcie bardzo ładne, mają coś w sobie …

Comments are closed.