Kobieta Konkursy i Testy Make up Testy TOP

Aplikacja Duet Idealny Golden Rose [TEST]

Share On Facebook

Tego jeszcze nie było! Aplikacja dobierająca kredkę do pomadki! Postanowiliśmy to sprawdzić i przekonać się o jej skuteczności.

Aplikację testowaliśmy w duecie, a jakżeby inaczej. Od strony użytkowej zajęła się tym Klaudia, zwracając uwagę na typowo kobiece elementy, natomiast od strony techniczną sprawą zajął się Robert. Sprawdźcie efekty!

Aplikacja Duet Idealny vs kobiece oko

W aplikacji znajdują się cztery różne rodzaje pomadek marki Golden Rose, po wybraniu którejkolwiek zostaniemy przeniesieni dalej, gdzie widnieją poszczególne odcienie. Wybór jest ogromny! Jednym palcem mogę wybrać tę idealną dla siebie! Przewijam zaparcie i wybieram ostatnią – Velver Matte Lipstick w cenie 11,90 zł. Po kliknięciu „AKCEPTUJ” przechodzę do kolejnej strony, gdzie widnieje napis „Pozwól nam dobrać odpowiednią kredkę do Twojej pomadki”. No pewnie, że pozwolę, przecież to jeden z najtrudniejszych kosmetycznych wyborów. Bez wahania klikam „AKCEPTUJ” i przechodzę dalej. Pojawia się trwała kredka do ust Dream Lips Lipliner kolor 521. Po prawej stronie znajduje się cena: 6.30 zł.

W moim odczuciu odcień został dopasowany idealnie, więc ponownie klikam „AKCEPTUJ”, aplikacja przenosi mnie do strony, którą śmiało nazwałabym sklepowym koszykiem. Widzę tutaj podsumowanie zakupów, łączną kwotę do zapłaty: 18,20 zł. Gdy wybiorę przycisk „Kup” zostaję automatycznie przeniesiona na oficjalną stronę sklepu Golden Rose, gdzie mogę wybrać sposób dostawy.

Aplikacja świetnie sobie poradziła z doborem kredki do szminki, ale może to tylko ślepy traf? Muszę to sprawdzić ponownie! Cofam się do aplikacji i klikam „ZACZNIJ OD NOWA”. Tym razem mój wybór padł na Longstay Liquid Matte Lipstick Matowa pomadka do ust w płynie. Klikam „AKCEPTUJ” i… tym razem padło na Lip Barrier Transparent Lip Pencil, wybrany kolor – 1. Muszę przyznać, że efekt mógłby okazać się piorunujący! Z chęcią spróbuję! Zobaczcie filmik, który prezentuje działanie aplikacji:

Aplikacja przypadła mi do gustu i na pewno będę chętnie z niej korzystać przed kosmetycznymi zakupami. Chciałabym zobaczyć w niej więcej opcji, dotyczących również innych wariantów makijażowych, np. podkładu i pudru, czy też korektora. Stawiam duży plus za pomysł i trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Jak aplikacja sprawdza się technicznie?

Aktualnie można pobrać 3. wersję aplikacji Golden Rose Duet Idealny. Została pobrana już ponad 1000 razy. Czy Duet Idealny to tak samo idealna aplikacja? Opinie ludzi, którzy pobrali już narzędzie, są różne. Przeważają jednak te dobre, to znak, że aplikacja spełnia swoje funkcje i ułatwia zakupy. Na 33 obecne komentarze, tylko 2 osoby dały jedynkę, czyżby poślizgnął im się palec przy akceptowaniu koloru? Naszej redakcji aplikacja podpowiedziała idealnie z konturówką.

Apka jest bardzo łatwa w obsłudze, nawigowanie jest w niej bezproblemowe. Buttony są czytelne i płynnie przenoszą do kolejnych sekcji lub pozwalają wracać do początku wyboru. Pod względem technicznym to bardzo rzetelnie i dobrze wykonana robota. Ułatwi z pewnością nie tylko zakupy – szybko skompletuje pomadkę i konturówkę, ale również pomoże przy doborze innych wariacji. Można w niej do woli sprawdzać warianty kolorystyczne, co przydaje się na różne okazje. Szkoda jednak, że nie da się powiększyć zdjęcia, aby precyzyjniej zobaczyć odcień. Przydałyby się detale.

Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca w karcie pamięci. Po zainstalowaniu jest to niecałe 80 MB. W miarę korzystania z niej oczywiście ta wielkość wzrasta, jednak nie powinna zakłócić pracy telefonu. Ale kto na to tak naprawdę teraz patrzy? 😉