Makeup Revolution Concel & Define
Kobieta Make up

Korektory Conceal & Define od Makeup Revolution

Share On Facebook

Budzicie się rano, spoglądacie w lustro i nagle je widzicie – zaczerwienia pod oczami, przebarwienia na skórze i wypryski. Jak szybko sobie z nimi poradzić? Przedstawiamy nowe korektory Conceal & Define od Makeup Revolution!

Odpowiednio wykonany, profesjonalny makijaż powinien być w stanie ukryć niedoskonałości naszej cery. Kosmetykiem, który odgrywa w tym procesie super ważną rolę, jest korektor. Istotne, aby był skuteczny i na skórze wyglądał naturalnie – jak Conceal & Define od Makeup Revolution.

Ze względu na szeroką gamę aż osiemnastu odcieni, w jakich występują, korektory Conceal & Define od Makeup Revolution są produktami odpowiednimi dla każdego. Bez względu na to, czy potrzebujecie chłodnych, neutralnych czy ciepłych odcieni, z pewnością znajdziecie w ofercie coś dla siebie. Produkt daje naprawdę świetne krycie, łatwo się aplikuje i wspaniale wygląda na cerze. Łatwo jest go równomiernie rozprowadzić na twarzy a komfort jego noszenia jest niezwykły. Odpowiednio wykonany aplikator umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu na wybrane miejsca. Dzięki temu, skóra pod oczami – wyjątkowo delikatna i cienka – nie będzie narażona na rozciągnięcie wskutek niewłaściwej aplikacji kosmetyku. Proces ten przebiega wyjątkowo płynnie i bezpiecznie.

Shop Conceal & Define: tambeauty.com

Opublikowany przez Revolution Makeup Piątek, 12 stycznia 2018

Zastosowany w odpowiedni sposób produkt może być też wykorzystany do konturowania. Dzięki swoim właściwościom, dodaje on twarzy głębi i definicji. W tym celu wystarczy wykorzystać korektor w odcieniu odrobinę ciemniejszym niż naturalny koloryt naszej twarzy.

Ze względu na istotną rolę, jaką w procesie nakładania make-upu pełni korektor, sklepowe półki uginają się pod ciężarem wielu ich rodzajów. Tym wszystkim spośród Was, które nie odnalazły jeszcze produktu idealnego dla siebie, oraz tym, które mają ochotę wypróbować coś nowego, zdecydowanie polecamy sięgnięcie po korektory Conceal & Define od Makeup Revolution. Mamy silne przeczucie, że Was nie zawiodą 😉 Zachęcamy także do wejścia na stronę drogerii internetowej horex.pl w celu zapoznania się z szeroką gamą dostępnych kosmetyków od Makeup Revolution!

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/makeuprevolution1 (z dn. 04.01.2018)

Przeczytaj również: Nowe palety Pro HD The Face Works od Makeup Revolution