Tylko u nas! Wywiad z Adrianną Grotkowską.
Kobieta Make up

Tylko u nas! Wywiad z vlogerką Adrianną Grotkowską

Share On Facebook

Turkusowe włosy, wyobraźnia bez granic, makijaże pełne fantazji – po tym poznacie vlogerkę Adriannę Grotkowską. Na swoim kanale na Youtube ma już prawie 40 tys. subskrypcji a to dopiero początek!

Tylko nam Adrianna opowiedziała jakie kosmetyki zabrałaby na bezludną wyspę, czym się kieruje przy wyborze kosmetyków i co będzie modne tej jesieni.


BeautyBagTwój znak charakterystyczny to piękne, turkusowe włosy. Jak osiągnąć taki efekt i skąd pomysł na tak odważną stylizację?

Adrianna Grotkowska: Żeby osiągnąć turkusowy efekt na włosach trzeba przede wszystkim rozjaśnić je do jasnego blondu. Z jasnym blondem da się już zrobić praktycznie wszystko, ja nakładam na włosy turkusowy odcień tonera ale tęczowe włosy też są możliwe.

BB: Jakie trzy kosmetyki zabrałabyś na bezludną wyspę?

AGNa pewno krem z filtrem spf 50, bo bez niego byłabym czerwonym rakiem. Kolejnym kosmetykiem byłby na pewno jakiś dobrze nawilżający krem, bo mam cerę skłonną do przesuszeń i oczywiście żel do kąpieli, wzięłabym od razu taki 2w1, żeby móc umyć nim też włosy. O kolorówce nawet bym nie pomyślała. 

BB: Twoje makijaże są bardzo oryginalne, czasem wręcz bajkowe. Nie boisz się puścić wodze fantazji. Skąd czerpiesz inspiracje? 

AG: Dla mnie, w makijażu nie istnieją żadne granice. Oczywiście mam świadomość, że nie każdy będzie fanem moich malowideł, ale robię to, co mi w duszy gra i nie zamierzam z tego rezygnować. Inspirację czerpię z natury, jak również ze zdjęć podziwianych przeze mnie artystów. Wszystkie te bodźce przekształcam w moją wizję, muszę jednak przyznać, że jest to zwykle kwestia intuicyjnego łączenia kolorów i technik. Czasem mam wrażenie, że to kwestia jakiegoś szalonego przypadku.


BB: Czy kupując kosmetyki, kierujesz się ich składem? Ostatnio furorę robią produkty naturalne, co o nich myślisz?

AGJeśli chodzi o kolorówkę, to przyznam szczerze, że kieruję się doświadczeniami innych, poleceniami moich znajomych wizażystów. Oczywiście zanim użyję dany kosmetyk na kimś, sama muszę go bardzo dokładnie przetestować. Jeśli chodzi o pielęgnację, to oczywiście, naturalny skład jest atutem, jednak nie zawsze naturalne kosmetyki mi służą. Naturalne oleje zapychają moje pory, więc muszę bardzo uważać na to, jakie kosmetyki testuję.

BB: Co Twoim zdaniem będzie modne w makijażach tej jesieni?

AG: Myślę, że znów wrócą do nas musztardowe odcienie, ciemne zielenie, w dalszym ciągu śmiało możemy nakładać na powieki cienie burgundowe, miedziane jak również ciepłe brązy. Mam wrażenie, że te kolory pięknie nas jesienią „otulają”, dlatego są tak chętnie wykorzystywane każdej jesieni od kilku lat. 

Obserwujcie Adriannę Grotkowską na Instagramie i  jej kanał YT. 🙂 

Przeczytaj również: NIE – ULUBIEŃCY Panny Joanny.