pro-hd-revolution
Hot News Kobieta Make up

Nowe palety Pro HD The Face Works od Makeup Revolution

Share On Facebook

Istnieją takie kosmetyki, które zachwycają od pierwszego momentu, kiedy wejdą na rynek. Po prostu każdy chce je mieć! Nowe palety do makijażu Pro HD The Face Works od Makeup Revolution bez wątpienia się do nich zaliczają!

Niezwykłe palety do makijażu Pro HD The Face Works od Makeup Revolution to cały zestaw niezbędnych kosmetyków w jednym produkcie! Wszystko to, czego potrzebujesz, aby wyczarować piękny, seksowny makijaż, zawarte w jednej paletce. Każda z nich posiada: 4 korekcyjne kremowe korektory, 1 puder wykańczający, 1 rozświetlacz, 6 korektorów kryjących oraz 1 puder do konturowania.

NEW IN! Everything you need for a flawless base in one palette: 4 correcting creams, 6 concealer shades, 1 finishing…

Opublikowany przez Revolution Makeup Czwartek, 4 stycznia 2018

Zdecydowanie warto wspomnieć, że palety są wegańskie oraz cruelty free! W dzisiejszym świecie, kiedy coraz większa część społeczeństwa staje się świadomymi konsumentami, te cechy nie są bez znaczenia. Ci, którym zależy na ochronie życia zwierząt, również mogą zaopatrzyć się w te kosmetyki. Palety Pro HD The Face Works od Makeup Revolution udowadniają, że coraz częstsze sięganie przez klientów po wegańskie produkty, absolutnie nie musi wiązać się z obniżeniem jakości makijażu – wręcz przeciwnie, ten proces może zachodzić z korzyścią i dla nas, i dla zwierząt.

Nowe zestawy do make-upu od Makeup Revolution to także świetny pomysł na kosmetyk do zabrania w podróż! Zamiast kilku różnych opakowań, można wsunąć do torby jedną paletkę i mieć ze sobą wszystko, co potrzebne. Produkt jest więc naprawdę funkcjonalny.

Have you got your hands on our NEW The Face Works Pro HD palette? ✨ Shop now at tambeauty.com

Opublikowany przez Revolution Makeup Niedziela, 7 stycznia 2018

Kosmetyki zawarte na palecie są wysokiej jakości i bardzo delikatne. Świetnie dopasowują się do skóry i wyglądają na niej niezwykle naturalnie. Pozwolą Wam wykonać piękne, profesjonalnie wyglądające makijaże, które utrzymają się na twarzy przez cały dzień!

Nowe zestawy do makijażu Pro HD The Face Works od Makeup Revolution to prawdziwy hit! Wypróbujcie je i pozwólcie im zrewolucjonizować swoje make-upowe rytuały! Te oraz inne kosmetyki marki Makeup Revolution możecie nabyć w dobrych cenach w drogerii internetowej na stronie marki: https://horex.pl/makeup_revolution.html! Koniecznie wejdźcie tam i sprawdźcie, jakie jeszcze produkty po prostu MUSZĄ znaleźć się w Waszych kosmetyczkach!

 pro hd 1 pro hd 2 Pro HD 3 Pro HD 4

Przeczytaj również: Dr Medica TRĄDZIK od Bielendy – skuteczny sposób na walkę z trądzikiem