ślubny manicure
Trendy

Ślubny manicure. Najciekawsze inspiracje z sieci

Share On Facebook

Suknia, fryzura, makijaż i…paznokcie! Tego dnia one również są na pierwszym planie. Stanowią oprawę dla obrączki i są często fotografowane a zatem – niech będą wyjątkowe. Ślubny manicure? Oto inspiracje z sieci!

W dniu ślubu nasze dłonie bez dwóch zdań muszą być zadbane – będziemy pokazywać je nadzwyczaj często! Moment zakładania obrączki, potem prezentowanie jej zaciekawionym gościom i zdjęcia, dużo zdjęć. Nawet jeśli na co dzień unikamy szykownego manicuru, tego dnia możemy pozwolić sobie na więcej – ważne, by było elegancko i z klasą!

Tego dnia postawmy na klasykę.

Sprawdzi się elegancki french, który nigdy nie wychodzi z mody. Krzykliwe kolory zostawmy na podróż poślubną – w tym wyjątkowym dniu świetnie sprawdzą się pastele, beż i róże. Nie lubisz nudy? Świetnie! Ślubny manicure nie musi być sztampowy. Elegancko, z klasą, ale i z… pazurem! Zobacz, jakie inspiracje znaleźliśmy w sieci:

Na takie paznokcie zdecydowała się @maxineczka. Biel z połyskliwym pyłkiem idealnie sprawdziłaby się w dniu ślubu:

Tu znów klasyka w nowoczesnym wydaniu i pyłek mieniący się odcieniami różu i beżu:

Baby boomer w dniu ślubu? Wydaje się, że to idealny ślubny manicure! Co wy na to?

Klasyka, ale bez nudy. Popiel, biel i srebrne dodatki. Ślubny manicure, który pięknie zabra z obrączką w kolorze białego złota:

French z koronkową aplikacją? Prawdziwie koronkowa robota i świetny ślubny manicure np. do sukni w stylu hiszpańskim.

Do odważnych świat należy! Bogato zdobione ślubne paznokcie. Całość utrzymana w klasycznej kolorystyce:

Bogato zdobione cyrkoniami a aplikacjami i… bardzo eleganckie! Co Wy na to?

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka! Ale… z błyszczącym dodatkiem.

O czym warto pamiętać wybierając się na ślubny manicure?

Nie warto zostawiać go na ostatnią chwilę! Kiedy zrobić ślubny manicure? 2-3 dni przed ślubem to dobry czas na to, by „oswoić” się nieco z nowymi paznokciami i upewnić się, że są trwałe oraz… wygodne! Po trzech dniach odrost na pewno nie będzie widoczny!

Jeśli na co dzień nosimy krótko przycięte paznokcie, nie fundujmy sobie o wiele dłuższych na ślub. Każda panna młoda w dniu ślubu chce się czuć pięknie, ale i komfortowo!

Zdjęcie główne: bykobrinphoto/123RF