watermelondress nowy trend Instagrama
Kobieta Moda Trendy

Ubierz się w arbuza. Watermelondress to nowy trend na Instagramie.

Share On Facebook

Instagram ogarnęła arbuzowa moda. Ludzie przykładają kawałki tego owocu do innych osób a nawet zwierząt, prezentując kolekcję Watermelondress.

Sezon ogórkowy? Nie, sezon arbuzowy. Szczególnie teraz w aplikacji Instagram na wielu profilach króluje arbuz. Jak wiemy lato sprzyja ciekawym i szalonym pomysłom. Jednak w tak upalne dni nie można zapomnieć o nawadnianiu organizmu. Jeśli masz przy sobie arbuza, to bardzo dobrze, na pewno nie umrzesz z pragnienia – arbuz ma w sobie aż 92% wody.

Oglądając jednak zdjęcia na Instagramie można czasem umrzeć ze śmiechu. Niektórzy wykorzystali kawałki tego owocu do innych celów, prezentując bardzo kreatywne zdjęcia. Kreacje wyszły naprawdę ciekawie. Zobaczcie sami.

В Instagram набирает силу летний #флешмоб #watermelondress.

A post shared by Михаил Лабковский (@labkovskiy) on

Wycięte kawałki arbuza pod postacią sukienek lub innych części garderoby, przykładane są nie tylko do dorosłych osób. Na zdjęciach można zobaczyć również dzieci a także zwierzęta. Wygląda na to, że cały świat zaaprobowany jest arbuzową modą watermelondress.

🍉🍉🍉 #babymeloning #watermelondress #6monthsold #foodandfashion

A post shared by Jessica Mantifel (@myy_gypsy_soul_) on

We love WILD fashion #trends here on #safari! What do you think of our giraffic #watermelondress🍉👗 ?

A post shared by Lion Country Safari (@lioncountrysafari) on

We can only apologise 🍉 #watermelondress #watermelondresschallenge #fullycharged

A post shared by SPIN 1038 (@officialspin1038) on

O komentarz tego trendu w mediach społecznościowych pokusił się nawet ilustrator Rysuje Fejsbuki, który przedstawił watermelondress w taki o to sposób.

Co jakiś czas na Instagramie pojawiają się chwilowe mody, często o humorystycznym wydźwięku. Swoje początki biorą często od konkretnych sezonowych produktów, niekontrolowanych sytuacji lub popkulturowych trendów. Pisaliśmy o trendzie fanek Wonder Woman. Tym razem w sezonie letnim, w którym praktycznie zawsze można spotkać kogoś z arbuzem w ręku, wykorzystano owoc do kolejnej, pozytywnej inicjatywy. Pod hashtagiem #watermelondress możecie znaleźć wiele zdjęć z arbuzową kreacją. Co sądzicie o tym trendzie?

Zdjęcie główne: www.instagram.com/cadeauxfolies