batony foods by ann
Strefa Influencera / Blogera

Batony Foods by Ann dostępne dla każdego w sklepach sieciowych

Share On Facebook

Produkty spożywcze, wyselekcjonowane i sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej są dostępne w sieciowych sklepach i niektórych marketach. Sprawdź gdzie znajdziesz batony Foods by Ann!

Czy tak łatwy dostęp do produktów dietetycznych Foods by Ann przełoży się na większą rozpoznawalność i tym samym sukces marki? Za produktami stoi Anna Lewandowska, fit mama, blogerka, dietetyczka i przede wszystkim żona najlepszego obecnie polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Produkty mają stać się znakiem rozpoznawczym sportsmenki.

Tylko do 25 lipca będzie można znaleźć batony Foods by Ann w sklepach Żabka. To specjalna akcja sprzedażowa, która ma zachęcić przypadkowe osoby, do sięgnięcia po batony. Ale oczywiście wszyscy, którzy interesują się zdrową żywnością bardzo dobrze znają tę markę i z pewnością wykupili już łatwo dostępne przekąski. Żabka, to kolejne obok Piotra i Pawła oraz stacji Shell miejsce, gdzie można łatwo zdobyć produkty od Lewandowskiej.

Możliwe, że okresowa akcja zostanie przedłużona i produkty spod znaku Foods by Ann zagoszczą na dłużej w Żabce. To byłaby świetna wiadomość dla wszystkich fit-entuzjastów. Lewandowska chce konsekwentnie zwiększać swoją ofertę a także poszerzać kanały dotarcia, stąd próba sprzedaży poprzez dystrybucję detaliczną.

batony foods by ann

Co dokładnie można znaleźć na półkach w sklepach osiedlowych? Są to batony energetyczne Pocket Energy Bar dostępne w czterech smakach: Truskawka & Burak, Marchew & Pomarańcz, Kakao & Malina, Jabłko & Cynamon. Specjalnie wyselekcjonowane produkty, m.in. zmielone orzechy, daktyle, ziarna czy warzywa i owoce tworzą przekąski, które można zjeść przed treningiem lub po nim. Inne dietetyczne przekąski dostępne są na stronie sklepu. Super foods od Ani Lewandowskiej są nie tylko bogate w wartości odżywcze, które korzystnie wpływają na organizm. Te produkty spożywane regularnie mają zapobiegać wielu chorobom, takim jak nowotwory czy cukrzyca – czytamy na stronie sklepu.

Sięgacie po produkty super foods od Ani Lewandowskiej?

 

Zdjęcia: źródło – foodsbyann.com

Przeczytaj również: Aplikacja dietetyczna od Lewandowskiej dostępna na Androida