Strefa Influencera / Blogera

Stylowe triki na lato dla mężczyzn? Obejrzyj Ekskluzywnego Menela

Share On Facebook

Jak optycznie zagęścić zarost, czym umyć włosy nie mając wody oraz jak postawić kołnierzyk… na te i inne pytania odpowiada bloger Ekskluzywny Menel w swoim kolejnym filmie z trikami modowymi.

Lato przyzwyczaja nas do lżejszego fasonu. Ubrania maja być przewiewne, z lekkiego materiału, ale również stylowe. Nie wolno zapominać o estetycznych aspektach letniego looku. Idąc duchem czasu bloger Ekskluzywny Menel powoli wchodzi w obszar wideo i prezentuje w swoich filmach proste, ale potrzebne stylowe triki na lato i nie tylko.

modowe triki na lato Ekskluzywny Menel

Tym razem w najnowszym odcinku Ekskluzywny Menel na tapet wziął brodę, włosy i kołnierzyk. Jak zwiększyć objętość męskiej brody – na te pytanie próbuje odpowiedzieć większość mężczyzn. Te pytanie zadają sobie również partnerki brodaczy, którzy chcą aby ich facet wyglądał jak prawdziwy drwal, a nie paradował z nierównymi i nieestetycznymi kłakami. Menel wskazuje dwie rzeczy, co to jest?

W filmie bloger radzi również jak pozbyć się przepełnionych kieszeni. Jest to chyba zmora każdego faceta. Czy wygląda to estetycznie? Niekoniecznie. Szczególnie latem, kiedy mamy na sobie mniej ubrań wypchane kieszenie jeszcze bardziej są widoczne. Torby, plecaki, worki? Sprawdźcie co radzi Menel w swoim filmie.

Coraz popularniejszą formą prezentacji swoich pomysłów i przekazania potrzebnej wiedzy jest wideo. Ekskluzywny Menel również wszedł w ten obszar. Od jakiegoś czasu powstają już filmy na youtubowym kanale blogera. Widać wyraźnie, że sam Menel, jak i jego pomysł na własną markę – jaką jest on sam – ewoluuje. Życzymy wytrwałości.

Przekonajcie się sami, co w swoich lifehackach prezentuje popularny męski bloger modowy. Może akurat wiele kobiet podpatrzy triki i zaproponuje je swoim facetom?

Zdjęcie główne: źródło – youtube.com