aplikacja dietetyczna od Lewandowskiej
Dieta HOT Kobieta

Aplikacja dietetyczna od Lewandowskiej na Androida już dostępna!

Share On Facebook

Aplikacja DIET BY ANN jest już dostępna na Androida. Sprawdź dietę Anny Lewandowskiej i korzystaj z jej porad mając wszystko na telefonie.

Dokładnie 30 czerwca pojawiła się długo wyczekiwana aplikacja dietetyczna od Anny Lewandowskiej na telefony z oprogramowaniem Android. Tą informacją chętnie podzieliła się na swoim blogu oraz profilach społecznościowych autorka diety.

W końcu jest !!!! ❤️❤️❤️ Aplikacja Diet by Ann na Androidzie !!!! Dzisiaj nie usiedzę w miejscu! AAAAAAAAAAAAA💥💥💥💥💥💥 Z niecierpliwością czekałam, żeby to w końcu ogłosić!💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Nareszcie, od TERAZ możecie zacząć korzystać z mojej Diety za pomocą Aplikacji ale na … ANDROIDZIE! Serio! 😀😀😀😀 Do dziś, tylko osoby, które korzystały z IOS mogły używać Aplikacji Diet by Ann. Ale setki zapytań spowodowało, że nasz zespół codziennie pracował nad tym, aby pozostali Użytkownicy też czerpali z niej korzyść. 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 Radość rozpiera, bo teraz każdy z Was może korzystać z Diet By Ann na swoim telefonie. I już nie będzie wymówek ! 😇🤗 APLIKACJA DIET BY ANN w wersji na ANDROIDA znajdziecie tu >> http://bit.ly/DietByAnn-Android ✔️Aplikacja jest darmowa dla wszystkich z Was, którzy mają (lub będą mieć) wykupiony abonament Diet by Ann poprzez stronę internetową dieta.hpba.pl. ✔️Pobierzcie aplikację i po jej zainstalowaniu kliknijcie ZALOGUJ SIĘ, używając tych samych danych, których używasz do logowania na stronie https://dieta.hpba.pl Baaaardzo się cieszę, bo teraz każdy z Was może korzystać z Diet By Ann na swoim telefonie. I już nie będzie wymówek ! 😇 🤗 Dziękuję wszystkim za tak liczne, pozytywne komentarze i opinie odnonie mojej diety – dodaje to w ENERGII i wiem, że dalej będę rozwijać dla Was Diet by Ann… a głowa pełna pomysłów hihi…. Aktywnego dnia! ❤️🙌🏻 foto. @martawojtal #healthy #DietbyAnn #healthyplannbyann #annalewandowska #powerhappy #aplikacja #android

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Czym wyróżnia się aplikacja dietetyczna od Lewandowskiej?

DIET BY ANN była dostępna dotychczas wyłącznie na IOS, od 30 czerwca mogą korzystać z tej samej aplikacji również użytkownicy Androida. To mimo wszystko duże udogodnienie. Telefonów z oprogramowaniem Google jest przecież znacznie więcej. Z aplikacji Lewandowskiej może teraz korzystać prawie każdy użytkownik smartfona.

Przede wszystkim aplikacja jest darmowa wyłącznie dla tych, którzy wykupią abonament specjalnego programu dietetycznego DIET BY ANN poprzez stronę internetową dieta.hpba.pl. Na stronie można znaleźć 3 pakiety, w każdej z nich proponowany jest inny plan dietetyczny. Sama aplikacja na telefon jest więc wsparciem wykupionego już abonamentu.

Dzięki aplikacji zrealizujesz jeden z trzech wybranych celów, a może nawet wszystkie po kolei: odchudzanie, stabilizacja, przybranie masy ciała.

Aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Dostała w Play Google ocenę 4,7, co jest bardzo dobrym wynikiem. Opinii jest w sumie 61, w większości pozytywnych.

Aplikacja dietetyczna od Lewandowskiej

DIET BY ANN wpisuje się w filozofię żywienia Anny Lewandowskiej. Wybierając konkretny pakiet można go dostosować do własnych potrzeb. Dzięki aplikacji na telefon jeszcze łatwiej będzie można wyrobić sobie odpowiednie nawyki żywieniowe. Korzystając z niej zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia – zarówno fizycznego i psychicznego – pisze Lewandowska w sklepie Google.

Zdjęcie główne: youtube.com

Przeczytaj również: Najpopularniejsze aplikacje dietetyczne na telefon