Kobieta Pięlegnacja Strefa Influencera / Blogera TOP

Red Lipstick Monster tatuażystką?!

Share On Facebook

Tatuaży na swoim ciele ma bardzo dużo i chętnie je pokazuje. Taki ma styl i jest z tego dumna. Między innymi właśnie za to kochają ją tysiące dziewczyn w całej Polsce! Ale czy Red Lipstick Monster zostanie tatuażystką?

Wczoraj Red Lipstick Monster na swoim instagramie opublikowała zdjęcie przedstawiające dwie sztuczne dłonie z tatuażami oraz tusze do tatuowania. Wszystko wskazuje na to, że youtuberka postanowiła spróbować swoich sił w nieco trwalszym upiększaniu ciała. Tylko spójrzcie:

Myślicie, że ja i @aleksandrazuraw możemy zacząć karierę w tatuowaniu? Kto by się nam oddał? 😸 #tattoo #tattoogirl

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)


My uważamy, że jak na pierwszą próbę poszło jej całkiem nieźle! Troszkę praktyki i mogłaby otwierać swoje własne studio, które na pewno przyciągnęłoby rzeszę wiernych fanek. Wcale się temu nie dziwimy, w końcu ta dziewczyna oddaje się wszystkiemu w 100%, a jej kanał na Youtubie przekroczył niedawno milion subskrypcji! To robi wrażenie.

Tatuaże na ciele Red Lipstick Monster są kolorowe, odważne i często bardzo dziewczęce! Pasują do jej urody i stylu. Dziewczyna bardzo odważnie prezentuje je na Instagramie, zobaczcie:

Jedzenie przed kompem – chyba się nie oduczę! 🤣

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

 

❤❤❤ #love #tattoo #tattoogirl #tattoosleeve #heart

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

Red Lipstick Monster tworzy również poradniki dotyczące tatuowania, odpowiada na takie pytania jak:

  • czy tatuowanie boli,
  • jak odpowiednio pielęgnować tatuaże,
  • jak zakryć tatuaż,
  • jak wybrać tatuażystę.

To tylko kilka z poruszanych przez nią tematów, natomiast w poniższym filmiku youtuberka przedstawiła tatuaże na swoim ciele:

Red Lipstick Monster nie zagłębiała się w szczegóły i nie opowiadała o znaczeniu tatuaży, zaznaczając, że jest to dla niej bardzo osobiste. Szanujemy to i popieramy. W końcu każdy zasługuje na odrobinę prywatności!