Reebok Fit Shop i waluta siły
Hot News Mężczyzna Sport

Waluta siły. Płać w sklepie wysiłkiem fizycznym. Spektakularna akcja Reeboka

Share On Facebook

Reebok Fit Shop to nowy sklep w centrum Warszawy, który ruszył z ciekawą akcją. Możesz płacić swoim wysiłkiem fizycznym zamiast pieniędzmi. Czy ta metoda przyjmie się na dłużej?

Reebok Fit Shop to pierwszy w Polsce sklep, w którym możesz zapłacić za produkty swoim wysiłkiem. Ta niecodzienna akcja połączona jest z promocją nie tylko samego sklepu ale i strefy fit i relaksu. W sklepie przy placu Trzech Krzyży jest 600 m2 powierzchni i niezbędny sprzęt do ćwiczeń. Można przyjść i budować swoją formę przy współpracy osobistego trenera wg ustalonego planu, dostępnego na stronie sklepu.

Waluta siły ma motywować. Jak to działa?

Sklep wprowadził specjalną walutę „Delta” w postaci banknotów, na których widnieją wizerunki ambasadorów marki Reebok – m.in. Andrzej Wrona, Karol Kłos czy Joanna Jędrzejczyk. Banknoty te umożliwiają sfinansowanie zakupów w sklepie do 1/4 ceny całości. Aby otrzymać „Deltę” należy wylosować zadanie treningowe i je wykonać. Cena za zakupy zostanie automatycznie obniżona przy kasie.

Reebok Fit Shop i waluta siły. Czy akcja utrzyma się na długo?

Reebok Fit Shop otwarty będzie do końca wakacji. Zostało więc tak naprawdę niewiele czasu, raptem 1,5 miesiąca. Wychodzi na to, że jest to tymczasowa akcja, która ma zachęcić do trzymania formy podczas sezonu urlopowego.

Marka ma zamiar również uruchomić specjalny kanał telewizyjny dostępny na facebookowym fanpage’u marki. Będzie to miejsce pełne rozmów na temat diety, ćwiczeń i porad odnośnie zdrowego i aktywnego tryby życia. Planowane są również treningi na żywo.

Wybieracie się do sezonowego sklepu Reebok?

Zdjęcie główne: fot. źródło strona reebokfitshop.pl

Przeczytaj również: MajewskiTrenuje wystartował ze swoją autorską stroną