Hot News Kobieta Moda Trendy

Miesiączka w samej bieliźnie – bez tamponów i podpasek!

Share On Facebook

Marzenia kobiet na całym świecie o swobodnym poruszaniu się w trakcie miesiączki, bez podpasek, tamponów, czy kubeczków menstruacyjnych zostały spełnione! Poznaj THINX!

Thinx to bielizna, która została stworzona z myślą o kobietach podczas TYCH dni. Zapewnia swobodę i komfort. Majtki są bardzo chłonne zrobione z czterech bardzo cienkich warstw:

  • odprowadzającej wilgoć, która zapewnia poczucie suchości,

  • antybakteryjnej, która chroni przed patogenami,

  • chłonnej, wchłaniającej płyn i zatrzymującej go,

  • odpornej na przeciekanie, zabezpieczającej ubranie przed jakimikolwiek plamami.

fot. shethinx.com

Do wyboru mamy aż sześć różnych wariantów bielizny THINX:

  • Hiphugger jest przeznaczony do noszenia podczas obfitej miesiączki, mają one odpowiadać chłonności nawet 2 tamponów.

  • Hi-Waist również odpowiada chłonności 2 tamponów, jednak jest bardziej zabudowany, zapewnia pełne pokrycie i ochronę.

  • Boyshort krój bokserek zapewnia wygodę oraz komfort, ten wariant również zapewnia ochronę porównywalną do 2 tamponów.

  • Sport sprawdzą się dobrze podczas aktywności fizycznej, ponieważ są bardzo miękkie i oddychające, a odpowiadają chłonności 1,5 tamponu.

  • Cheeky są świetne na lekkie dni, gdy okres już jest mniej obfity. Są eleganckie i ładne, nie posiadają wyraźnych linii wykończeniowych, a odpowiadają ochronie porównywalnej do 1 tamponu.

  • Thong to stringi, które nie dość, że są seksowne, to jeszcze zapewniają ochronę na poziomie 0,5 tamponu.

Szeroki wybór krojów uzupełniają jeszcze dwa kolory: czarny i cielisty. Co daje gwarancję znalezienia dla siebie idealnego wariantu.

shethinx.com

Bielizna została stworzona przez kobiety dla kobiet. Siostry Miki i Radha Agrawal z przyjaciółką Antonią wybrały się w podróż do Południowej Afryki, gdzie wpadły na pomysł stworzenia tej nietypowej bielizny. Zainspirowała je do tego 12-latka, która w środku tygodnia nie poszła do szkoły, tłumacząc się tym, że to przez jej „tydzień wstydu”. Kobiety zainteresowały się tym tematem i okazało się, że ponad 100 milionów dziewcząt i kobiet na całym świecie opuszcza lekcje, czy pracę z powodu braku odpowiednich środków higienicznych, które umożliwiłyby im normalne funkcjonowanie podczas tych dni.

Majtki kosztują około 60 zł i można je kupić na stronie internetowej projektantek. Są wielorazowego użytku, wystarczy je wyprać ręcznie i wrzucić do pralki, pamiętając o tym, żeby nie ustawiać wysokiej temperatury prania.

Zdjęcie główne: shethinx.com

Przeczytaj również: Kubeczek menstruacyjny. Czy jest się czego bać?