strona majewski trenuje ruszyła
Dieta Mężczyzna Sport Strefa Influencera / Blogera

Majewski Trenuje wystartował ze swoją autorską stroną

Share On Facebook

Chcesz zachęcić swojego chłopaka do aktywności? Właśnie ruszyła autorska strona Majewski Trenuje znanego z duetu Deynn-Majewski. Sprawdź, jakie plany treningowe przyszykował.

Z początkiem tygodnia ruszyła oficjalnie zupełnie nowa, tym razem autorska strona Majewski Trenuje – Majewskitrenuje.com. Jest to kolejny krok młodego i ambitnego sportowca w swojej dotychczasowej działalności. Dzięki stronie chce rozwijać siebie i przede wszystkim ludzi, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.

😏 jest trochę model

A post shared by 📍 Warsaw, Poland (@majewskitrenuje) on

Kocham to. ❤ #croissant 🥐🥐🥐 @trecnutrition

A post shared by 📍 Warsaw, Poland (@majewskitrenuje) on

Jak sam pisze na swoim profilu Facebook jest bardzo podekscytowany zaistniałą sytuacją. To był trudny czas, aby wszystko pasowało tak, jak sobie to wymarzył. Jego celem jest to, aby strona za kilka miesięcy osiągnęła poziom jakiego jeszcze nie było w obszarze fitnessu i snuje kolejne plany. Majewski chce, aby strona cały czas się rozwijała.

„Chciałbym za rok wyśmiać to czym dziś się Wam tutaj chwalę, ale na dziś dzień jest to moje spełnienie marzeń i wielki krok w celu wprowadzenia cichej rewolucji. (…) zatrudniam sztab wyszukanych przeze mnie osobiście ekspertów, którzy są w danych dziedzinach dietetyczno-treningowych o trzy głowy lepsi ode mnie, na czym zyskuje każdy klient.

Co znajdziemy na stronie MajewskiTrenuje.com?

Majewski proponuje plany dietetyczne, treningowe, profesjonalną opiekę trenerską. Nie zabraknie również merytorycznych artykułów i wpisów na blogu, który będzie funkcjonował w ramach serwisu. Jeszcze w tym tygodniu blog ma odpalić – jak przekonuje sportowiec. Strona to obecnie jego dzieło życia:

Strona Majewski Trenuje

„W każde zdjęcie, każdy opis, każdy przycisk czy co najważniejsze i czego nie widać w każdą formę tworzenia planów dietetycznych i treningowych, włożyłem całe serce”.

Jak przekonuje Majewski na swoim profilu, chce być godnym przykładem i chce stawać na wysokości zadania w każdym z możliwych przypadków związanych z treningiem personalnym, fitnessem, dietą czy poradami i pomagać innym osiągnąć swój cel. Oferta jest szeroka i rozbudowana. Profesjonalny sztab Majewskiego przygotuje dla klienta indywidualny, efektywny i uzupełniający plan działania na 4 tygodnie – można również wybrać plan na 3 lub 5 miesięcy, w zależności od preferencji. A cena? Czasami cena nie gra roli, ale w tym wypadku koszt planu nie jest wygórowany.

Skąd taka popularność Majewskiego?

Swoją przygodę z szerzeniem zdrowego trybu życia zaczynał od duetu. Od jakiegoś czasu funkcjonuje strona Deynn-Majewski, na której możemy znaleźć spersonalizowane plany treningowe dobierane pod indywidualne potrzeby organizmu. Deynn i Majewski to obecnie najbardziej hot wysportowana para w Polsce. Wiemy to i widzimy w mediach społecznościowych, gdzie sportowcy są bardzo aktywni, nie tylko na polu fitness czy zdrowego odżywiania.

📸 #jegopodopieczna

A post shared by MARITA SÜRMA (@deynn) on

Zdjęcia: screen ze strony majewskitrenuje.com

Przeczytaj również: Spartan Race i nie ma przeszkód