Hot News Kobieta Paznokcie Trendy

Owocowe paznokcie – jak je zrobić?

Share On Facebook

Owocowe paznokcie? Mniam! Fruits nails przepięknie prezentują się szczególnie latem! Jak je zrobić?

Tak smacznych paznokci jeszcze nie miałaś! Ulubione owoce możesz teraz mieć nie tylko w kuchni, ale również na dłoniach. Dłonie są naszą wizytówką, dlatego bardzo ważne jest to, aby były zadbane i prezentowały się pięknie. Jeszcze lepiej, jeśli z każdym zerknięciem na nie, na naszej twarzy pojawiał się również uśmiech! A to właśnie mogą nam zagwarantować kolorowe, owocowe motywy, same spójrzcie:

Jak wykonać owocowy manicure?

To wbrew pozorom wcale nie jest tak trudne, jakby się mogło wydawać. Najważniejsze jest to, abyś wybrała sobie ulubione owoce, które chcesz widzieć na swoich dłoniach i tego motywu się trzymała. Możesz również każdy paznokieć ozdobić innym owocem, Twój wybór!

Ananas

Wybierz kolor bazowy, na którym będzie widniał ananas. Może to być nawet kolor różowy, czy czarny, wszystko zależy od Twoich preferencji i pomaluj nim całe paznokcie. Gdy lakier wyschnie użyj żółtego lakieru, którym namalujesz owalny kształt na paznokciu, gdy ten zastygnie, cienkim pędzelkiem stwórz nad nim zieloną czuprynę, natomiast na żółtej części zrób czarnym lakierem delikatnie i precyzyjnie namaluj szczegóły ananasa (mogą to być po prostu niewielkie kółeczka, a gdzieniegdzie kropeczki).

Kiwi

Cały paznokieć powinien być intensywnie zielony, a na jego środku warto namalować przy pomocy gąbeczki delikatną, nieregularną plamę koloru w jaśniejszym odcieniu. Od środka promieniście powinny rozchodzić się czarne pestki namalowane oczywiście czarnym lakierem przy pomocy cienkiego pędzelka.

Arbuz

Tym razem idealnie w roli bazy sprawdzi się intensywnie różowy kolor, natomiast końcówka paznokcia najlepiej by była biała, a na niej powinna pojawić się zielona skórka owocu. Na całości należy dorysować pestki przy użyciu czarnego lakieru i gotowe!

Jeśli jest Ci trudno to sobie zobrazować, obejrzyj filmik z instruktażem, który z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości i zainspiruje do dalszych eksperymentów:

Zdjęcie główne: jadetangtheartist

Przeczytaj również: Manicure inspirowany „Grą o tron”