Dieta Hot News Mężczyzna Seks

Dieta seks. Smaczne potrawy zwiększą jakość Twojego seksu

Share On Facebook

Przez żołądek do łóżka. Ta maksyma często pojawia się w momencie, gdy chcemy bardziej świadomie wybrać produkty, aby zwiększyć jakość naszego seksu. O to kilka z najbardziej popularnych i naturalnych afrodyzjaków.

Często mówi się, że najważniejszym organem seksualnym u człowieka jest mózg. To w nim zachodzą najważniejsze procesy w naszym organizmie, które wpływają na seksualność. To on jest sprawcą naszych orgazmów. Nie inaczej jest w momencie, gdy spożywamy smaczne potrawy. W naszym mózgu tworzą się związki, które odpowiadają m.in. za euforię. A od euforii po dobry seks już krótka droga. 

O zrównoważonej diecie dla mózgu możecie przeczytać TUTAJ. Jednak podstawą wyrafinowanego seksu mogą stać się również produkty spożywcze, które zafunkcjonują jako afrodyzjaki. Niektóre z nich zwiększają nasz popęd seksualny.

Dieta seks, czyli produkty dla lepszej kondycji seksualnej

dieta seks
fot. 123RF

Owoce

Lepkie, soczyste, świeże, smaczne. Jeśli Twoja ukochana raczy Cię na śniadanie miską owoców, w której znajdują się jagody, truskawki, banany, awokado, suszone morele i daktyle. To wiedz, że coś się dzieje. Nie krępuj się, jedz śmiało. Wyjdzie Ci to na zdrowie również w łóżku.

Owoce morza

Ostrygi, małże i krewetki dobrze sporządzone, z odrobiną białego wina, sokiem z cytryny i pieprzem, to już klasyk. Nie tylko rozpalą kobietę w łóżku, ale uświadomią jej o Twoim talencie kulinarnym. Mówi się, że mężczyzna potrafiący gotować jest najlepszym kochankiem. Jeśli potrafisz usmażyć jedynie jajecznicę, też dobrze. Kobiety docenią mężczyzn w kuchni nawet jeśli przyrządzą mało skomplikowane potrawy.

dieta seks
fot. 123RF

Włoskie smaki

Dobra kuchnia czyni cuda. Włoskie klimaty i smaki sprzyjają seksualnym uniesieniom. Twoja partnerka na pewno będzie zadowolona z kolacji we włoskiej restauracji. Ty również możesz przyrządzić mało skomplikowane dania prosto ze słonecznej Italii. W tej kuchni liczy się prostota i odpowiednio dobrane warzywa. Dobrana dieta seks po włosku to oczywiście czosnek, bazylia i oliwa. Te produkty mają bardzo dobry wpływ na naszą seksualność. Nie wierzysz? Bazylia i czosnek zawierają wiele substancji, które odpowiadają za wysokie libido. Do tego poprawiają krążenie krwi. A im szybsze bicie serca…

Przyprawy

Przede wszystkim papryczka chilli. To chyba najbardziej gorący afrodyzjak, jaki możemy znaleźć w naszej kuchni. Rozpala nasze wnętrza, wyzwala energię. Jesteśmy pobudzeni i skorzy do dzikich uniesień. Ten produkt jako afrodyzjak znają od lat nawet najstarsi górale. W połączeniu z kawą lub czekoladą silnie pobudza nasz organizm.

ostra dieta seks
fot. 123RF