co zamiast welonu
Gadżety Trendy Włosy

Co zamiast welonu? Zachwyć wiankiem na głowie!

Share On Facebook

Suknia jest, bukiet wybrany, buty, makijaż i… co na głowę? Kompletując weselny zestaw obowiązkowy nie można zapomnieć o fryzurze i dodatkach do niej! Sezon ślubów rozpoczął się na dobre. Podpowiadamy, czym ozdobić włosy, by tego jedynego dnia wyglądać pięknie i na czasie.

W ciągu ostatnich kilku sezonów w zapomnienie poszły welony. Panny Młode już nie chcą przykrywać włosów białym tiulem. Co zamiast welonu? Swoje pięć minut miały ostatnio wolaki, opaski i fascynatory (nosiły je na swoim ślubie nasze mamy!). Te ozdoby ustępują jednak miejsca… wiankom! Żywe kwiaty – to tego lata założy na głowę modna Panna Młoda.

Fot. Dean Drobot/123RF

Panny Młode coraz chętniej sięgają po naturalne ozdoby włosów, pasujące przede wszystkim do ślubów w stylu boho. Zwiewna suknia z szyfonu lub koronki polubi towarzystwo kwiatów we włosach.

Dozwolone są wszystkie gatunki kwiatów: od drobnej gipsówki, przez róże, piwonie czy frezje, aż po eustomę czy polne maki i chabry! Koniecznie ozdobione zielonymi dodatkami. Tylko spójrzcie!

Fot. prostooleh/123RF
Fot. gromovataya/123RF
Fot. Orest Drozda

Dajcie znać, co sądzicie o takich ozdobach ślubnej fryzury? Dacie się namówić na wianek? A może wybieracie tradycyjny welon? Czekamy na komentarze!

 

Zdjęcie główne: © kazakphoto