Fitness Kobieta

Cellulit na plaży. One się go nie wstydzą!

Share On Facebook

Prowadzimy z nim zaciętą batalię, gdyż jest zmorą niemalże każdej kobiety. Ogrom sposobów na pozbycie się wroga, siłą, prośbą i groźbą. Wszystko na nic? A może by tak zrobić z cellulitu przyjaciela? Niektóre dziewczyny prezentują go bardzo odważnie!

Ashely Graham jest modelką, która nie wstydzi się swojej kobiecości. Krągłości, szerokie biodra no i cellulit! Dla tej kobiety to żadna przeszkoda, ona od dawna przełamuje stereotypy i udowadnia każdemu, że niekoniecznie trzeba być wieszakiem, aby zostać modelką. Zobaczcie to na tych zdjęciach:

BTS from my @si_swimsuit shoot in #Fiji

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)

👙👙👙#ashleygrahamxswimsuitsforall

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)

Kolejną odważną i pewną siebie kobietą jest Beth Ditto, która zdecydowanie wyróżnia się wyglądem na tle innych wokalistek. Jest gwiazdą w rozmiarze XXL i wcale się tym nie przejmuje. Mimo nadwagi i cellulitu kompleksy są jej obce. Lubi zaskakiwać strojem na występach i bez wahania eksponuje swoje niedoskonałości.

Zobaczcie to na nagraniu z jej koncertu:

Te kobiety na pewno nie mają idealnego ciała, ale czy to problem? Czy przez to zamykają się w domu wakacyjną porą i unikają plaży? Na pewno nie. Żyją odważnie i bez zahamowań eksponują swoje kształty.