HOT Kobieta Włosy

Poznaj łotewską Roszpunkę

Share On Facebook

Niemal każda mała dziewczynka marzy o włosach tak pięknych i długich jak te należące do Roszpunki. Pewna Łotyszka spełniła swoje marzenie i od 20 lat nie obcina swoich pukli! Mierzą one ponad dwa metry i cały czas rosną!

27-letnia Aliia Nasyrova – łotewska Roszpunka – jest posiadaczką jednych z najpiękniejszych i najdłuższych włosów na ziemi. Jest z nich dumna i chętnie prezentuje je na Instagramie zarówno w formie zdjęć jak i filmików, zobaczcie same:

Alia musi bardzo dbać o swoje włosy, nie może pozostawić ich samym sobie. Niestety, w tym przypadku natura sama sobie nie poradzi. Samo rozczesanie tak długich pukli zajmuje około godziny czasu, a po umyciu schną nawet cały dzień! Nie zapominajmy wspomnieć o kilogramach zużytych szamponów i odżywek. Dziewczynie zdarza się upinać włosy nawet w tak fikuśne fryzury jak ta poniższa:

Taka wizytówka bez wątpienia kosztuje wiele czasu i pieniędzy. Jednak dziewczyna sama siebie nazywa „Królową super długich włosów”, więc bez dwóch zdań szczyci się swoją wytrwałością, a wciąż rosnąca liczba obserwujących na Instagramie na pewno motywuje Aliię do jeszcze większej cierpliwości.

Zdjęcie główne: Instagram aliia_more; data publikacji 06.12.2016