Hot News Kobieta Pięlegnacja Strefa Influencera / Blogera

Spotkanie kreatywnych dziewczyn od Ani

Share On Facebook

Spotkania z blogerkami i youtuberkami są coraz popularniejsze, a fanki bardzo chętnie na nie uczęszczają. Jednak Aniamaluje zrobiła coś więcej!

Aniamaluje to blogerka, która pisze o wielu aspektach swojego życia. Nie tylko o modzie, makijażu i włosach, ale też o sprawach codziennych, a ujmuje to wszystko w bardzo ciekawy i oryginalny sposób. Tym zrzesza sobie grono oddanych fanek. Niedawno odbyło się spotkanie, na które przybyła blogerka, ale… to nie było spotkanie z blogerką! Jak Ania sama pisze na Instagramie:

(…) to nie jest spotkanie z blogerką – to jest spotkanie kreatywnych dziewczyn. Świadomość, że nie jestem na nim niezbędna jest najpiękniejszym elementem budowania zaangażowanej społeczności.

Wszystko zaczęło się od założenia grupy na facebooku: Kreatywne dziewczyny od Ani. Obecnie zrzesza ona prawie 3000 członków, a ta liczba wciąż rośnie!

Dziewczyny spotkały się w Toruniu, gdzie poświęciły czas tylko sobie, rozmawiając na wiele tematów, nie tylko urodowych, tylko spójrzcie na te zdjęcia:

Od tych fajnych dziewczyn zaczęła się nasza grupa na fejsie „Kreatywne dziewczyny od Ani”. Mam w życiu tak, że najlepsze decyzję podejmuję spontanicznie krzycząc TAK! … a chwilę później zdając sobie sprawę z tego, na co się zgodziłam. Tak było gdy ekipa @sound_garden_hotel (@hotelmania_by_mstanislawski @melnikkasia , dziękuję♥️) rzuciła hasło – chcesz salę? Miałam sporo obaw. Że nikt nie przyjdzie, że się nie polubimy, że przyjdą osoby, których się boję, czyli ślepo we mnie zapatrzone, a mam niestety trochę takich czytelników i przeraża mnie ten typ człowieka. Tymczasem przyszły bardzo fajne dziewczyny, od których sama wiele się uczę ♥️. A teraz dzieje się coś, o co chodziło mi od samego początku – spotykamy się w Toruniu (16:30, szczegóły na grupie). I najważniejsze – to nie jest spotkanie z blogerką – to jest spotkanie kreatywnych dziewczyn. Świadomość, że nie jestem na nim niezbędna jest najpiękniejszym elementem budowania zaangażowanej społeczności. Bo ja o takim świecie sobie naiwnie w serduszku marzę. Gdzie łączymy się w imię jakiejś idei, a nie przeciw. Dlatego tak podoba mi się to co robi @blimsien albo co zrobiła ekipa @ddobinsta albo co swoją grupą robi @tekstualna i to co robi @amwisniewska – zbieranie babek razem, wspieranie się. To jest piękne! Dziękuje każdej jednej osobie, która w tym świecie wciąż walczy o zjednoczenie 🌸 #Toruń #spotkanie #instagood #polishgirl #polskadziewczyna #instagirl #tb #feelblessed

Post udostępniony przez Ania (@aniamaluje)

Mimo obaw blogerki spotkanie się udało, a przybyły na nie te osoby, które nie tylko brały, ale też dawały wiele od siebie! Ania przyznaje szczerze, że uczy się od swoich czytelniczek. Na pewno dostarczają jej niemałej inspiracji, szczególnie na takich spotkaniach. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie coraz więcej, a Kreatywnym dziewczynom od Ani życzymy więcej takich pomysłów i zaparcia w realizacji!