Torebka Melanii Trump
Kobieta Moda TOP

Milion dolarów na sobie. Jak ubrana była Melania Trump w Polsce?

Share On Facebook

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych lubi ekskluzywne, odważne i kosztowne kreacje. Jak prezentowała się podczas wizyty w Polsce i ile kosztowały?

Dziś całe media obiegły zdjęcia ze spotkania prezydentowej Agaty Dudy z Melanią Trump, Pierwszą Damą USA. Niemałe kontrowersje wzbudziła kreacja Melanii na oficjalnym spotkaniu w Belwederze. Przy kawce i ciasteczkach panie rozmawiały o sytuacji na świecie, po czym udały się do Centrum Nauki Kopernik, by tam spotkać się z polską młodzieżą. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie casualowa sukienka we wzory byłej słoweńskiej modelki. Warszawiacy mogli na własne oczy zobaczyć i porównać kreacje Pierwszych Dam. Która wypadła lepiej, oceńcie sami – czytaj artykuł Odważna Melania Trump czy stonowana Agata Duda?

Jaki look wybiera prezydentowa USA?

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych prezentuje się bardzo gustownie. Jej styl to typowo zachodnioeuropejski look. Nienaganność idzie w parze z odważnymi motywami (jak w przypadku sukienki z Belwederu). W swoich kreacjach nie ogranicza się do pokazywania np. dekoltu. Lubi odsłaniać swoje atuty. W zestawieniu z kreacjami Agaty Dudy jest zdecydowanie odważniejsza. Chyba jednak konserwatywny i klasyczny styl nie odpowiada byłej modelce.

Melania Trump ubiera się w miliony, za jej torebkę można by kupić mercedesa klasy E

Melania Trump znana jest z kosztownych kreacji. Często wybiera takie marki jak Dior, Michael Kors, Calvin Klein, Givenchy, Valentino czy Giambattista Valii. W środę, kiedy amerykańska para prezydencka wsiadała do Air Force One, by odwiedzić po raz pierwszy Polskę, Melania zachwyciła kreacją, oczywiście nietanią – spodnie od Valentino i torebka Hermes.

Za te dwie rzeczy skarbiec prezydenta zmalał o ponad 55 tys. dolarów. Niby nic. W złotówkach to ponad 206 tys. Za te pieniądze można już wybudować w Polsce ekonomiczny dom o powierzchni do 150 m2 albo kupić nową elektryczną limuzynę od Tesli Model S (wariant 40kWh). Prezydentowa Duda lubuje się jednak w nieco tańszych i skromniejszych fasonach.

Gdy Melania Trump witała się na lotnisku w Warszawie, ubrana była w zielony płaszcz od Diane von Furstenberg za prawie 10 tys. złotych.

Teraz Trumpowie lecą na wizytę do Hamburga na szczyt G20. Melania żegna się z Polską sławną już sukienką belwederską. Jaką kreację założy na spotkanie z Putinem w Niemczech?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również: Kreacje Melanii Trump – jej styl oraz makijaż