makijaż artystyczny
Kobieta Make up Trendy

Zszywki, szpilki, i suszone kwiaty… makijaż artystyczny, który zaskakuje!

Share On Facebook

Milan Bauranov, to jeden z użytkowników aplikacji Instagram, który podjął się wyzwania skrywającego się za hasztagiem #100daysofmakeupchallenge. Makijaż artystyczny w jego wydaniu powala oryginalnością.

Zadanie w ramach wyzwania #100daysofmakeupchallenge polega na wykonywaniu jednego makijażu dziennie przez sto dni i prezentowaniu efektów na swoim profilu. I choć z makijażowymi nowinkami jesteśmy na bieżąco, przyznajemy, że pomysły Milana powaliły nas na łopatki! Takiego makijażu brwi jeszcze nie widzieliśmy… Zszywki do papieru (zdjęcie główne), szpilki, druty, a obok tego… suszone kwiaty! To makijaż artystyczny w wykonaniu Milana. Spójrzcie, co makijażysta przykleja sobie do brwi, by uzyskać pożądany efekt:

Another bomb brow is here! Day 48 has come and this is what I came up with! I hope you all like my wire brow, feel free to comment bellow! I must say that lately I've been very inspired to push my boundaries, by the whole KatVonD artistry team and that is how I came up with this. @kelseyannaf @sstrazzere @iamleah @juscallmetara I used @katvondbeauty @thekatvond Lock it concealer crème in white out Lock it setting powder in translucent Tattoo liner in trooper And some crafting wire. #universodamaquiagem_oficial #undiscovered_muas #beautyff #universalhairandmakeup #makeupcommunitye #gigirlarmy #makeup #makeuplover #universodamaquiagem_oficial #makeupvideox #smokeyeys #dressyourface #featuring_mua #undiscovered_muas #fashionista #makeupartistsworldwide #motd #vegas_nay #beautiful #tudoparachicas #beautyblogger #fiercesociety #maquiagem #makeupjunkie #inssta_makeup #certifeye #100daysofmakeupchallenge #crazymakeups

A post shared by Milan Bauranov (@milan_bauranov) on

Druciki, zszywki, zaraz potem…kwiaty! Milan Bauranov nie boi się zaskakiwać i w makijażu bawi się zasadą kontrastu.

So, I made it to day 50! I played with some dried flowers I found! Yes/No? What do you think? And can I just say I can't believe I already did so many looks, one big thank you to everyone who left all of those nice comments and sent me a dm. I'm so happy I got to chat with you, I am truly grateful!!! Love you all 💚💙💜 #universodamaquiagem_oficial #undiscovered_muas #beautyff #universalhairandmakeup #makeupcommunitye #gigirlarmy #makeup #makeuplover #universodamaquiagem_oficial #makeupvideox #smokeyeys #dressyourface #featuring_mua #undiscovered_muas #fashionista #makeupartistsworldwide #motd #vegas_nay #beautiful #tudoparachicas #beautyblogger #fiercesociety #maquiagem #makeupjunkie #inssta_makeup #certifeye #100daysofmakeupchallenge #crazymakeups

A post shared by Milan Bauranov (@milan_bauranov) on

W opisie profilu Milana czytamy: „Nie chowaj się za makijażem. Wyraź nim siebie.” Prezentowane przez niego prace interpretujemy więc jako formę ekspresji, której mówimy: tak! I zastanawiamy się, czy to jeszcze makijaż, czy już forma sztuki… A może makijaż artystyczny to zgrabne połączenie obu? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na ten temat.

 

Zdjęcie główne: Instagram/@milan_bauranov/opublikowane 25.04.2017