HOT Kobieta Moda

Kendall i Kylie Jenner zbeszcześciły muzyczne ikony swoim selfie?!

Share On Facebook

Ruszyła sprzedaż koszulek vintage projektu Kendall i Kylie Jenner. Tym razem nie powala z nóg jedynie ich cena, ale również design. Projektantki na wizerunkach legendarnych gwiazd muzyki wkleiły… swoje zdjęcia!

Koszulki vintage wywołały burzę w Internecie! Fani zespołów takich jak Metallica czy Pink Floyd są oburzeni. Nie został oszczędzony nawet Tupac! Czy projektantki mają prawo, aż tak bardzo bawić się wizerunkiem legendarnych gwiazd muzyki? Na koszulkach widnieją grafiki przedstawiające sławnych, a na nich są… zdjęcia z Instagrama Kendall i Kylie Jenner. Zobaczcie sami:

Koszulki można kupić za 125 $, ale czy znajdą się na nie chętni? Nie trudno nie zgodzić się z opinią internautów na ten temat. Projektantki działają na rynku już kilka lat, a ubrania spod ich rąk rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tym razem może być im trudno zjednać sobie rzeszę fanów, choć na pewno znajdą się tacy, którym taki styl odpowiada. Póki co nagonka trwa, a oburzeni wielbiciele dobrej muzyki udostępniają tę grafikę:

Czy w tym przypadku fala hejtu może wyjść poza sferę Internetu i przerodzić się w coś więcej? Trudno powiedzieć, ale pewne jest jedno – projektantki przysporzyły sobie niemałej grupy wrogów.

Zdjęcie główne: Instagram kendalljenner_th; data publikacji: 30 czerwca 2017.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<