spotkanie Melania Trump i Agata Duda
HOT Kobieta Moda

Odważna Melania Trump czy stonowana Agata Duda? Kreacje Pierwszych Dam ze spotkania

Share On Facebook

Melania Trump i Agata Duda spotkały się sam na sam w Belwederze a później z dziećmi w Centrum Nauki Kopernik. Która z nich wzbudziła większe emocje swoimi kreacjami?

Odważne i pasujące do sytuacji kreacje pierwszych dam? Prezydentowe Agata Duda (45 l.) i Melania Trump (47 l.) są już po porannym meetingu, przed godziną 11 piły kawę i rozmawiały w Belwederze, by chwilę potem odwiedzić Centrum Nauki Kopernik i spotkać się z młodzieżą. W momencie, kiedy pojawiła się informacja o ich spotkaniu, każdy chyba zastanawiał się, która z dam zaprezentuje się lepiej.

Pierwsza Dama USA na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo elegancko. Nie mogło jednak zabraknąć odważnie odkrytych ramion. Ciemnogranatowa sukienka kryła jednak sporo niespodzianek. W dolnej części można było zauważyć fikuśne motywy, które kolorystycznie pasowały do ubioru… Agaty Dudy. Czyżby się zgadały?

O 2 lata młodsza Agata Duda ubrała na spotkanie klasyczny strój. Garsonka w kolorze fuksji pasowała idealnie do jej karnacji i blond włosów. Mimo, że fason dość staroświecki, Pierwsza Dama Polski prezentowała się jak zwykle elegancko i nienagannie. Czy to lepsza kreacja na tego typu oficjalne spotkanie, nawet jeśli tylko przy kawie?

Jak sądzicie, która z pań lepiej się zaprezentowała na oficjalnym spotkaniu Pierwszych Dam? Czy kreacje pasowały do sytuacji?

Komentarze dla “Odważna Melania Trump czy stonowana Agata Duda? Kreacje Pierwszych Dam ze spotkania

  1. Obydwie Panie mogą się poszczycić idealnymi sylwetkami i kreacjami,mimo ze dwie różne kobiety obie to klasa-pierwszy raz nie wstydzę się za nasza pierwsza dame🙂

  2. Obydwie Panie mogą się poszczycić idealnymi sylwetkami i kreacjami-pierwszy raz nie wstydzę się za nasza pierwsza dame🙂

  3. Panie mają różne kreacje, ale i różne osobowości i typy urody. Każda wyglądała inaczej i każda ładnie. Dziwi mnie określenie, ze fason garsonki naszej Pani Prezydentowej był „staroświecki” – od kiedy klasyka jest staroświecka? Brawa dla obu Pań!

  4. Oba stroje przypadły mi do gustu… jest tylko jedno „ale” czy tak powinny wyglądać Pierwsze Damy na oficjalnym dyplomatycznym spotkaniu? Może jestem staroświecka, ale Melania Trump powinna mieć na sobie żakiet, a Pani Duda wybrać inny kolor garsonki (krój jest jak najbardziej odpowiedni, doradzałabym skrócenie rękawów). Nie pasuje mi jeszcze fryzura Pani Dudy, która wygląda trochę niechlujnie.

Comments are closed.