Kobieta Moda TOP

Kreacje Melanii Trump – jej styl oraz makijaż

Share On Facebook

Melania Trump jest pierwszą damą USA, więc musi prezentować się nienagannie, jednak czy zawsze jej kreacje pasują do zajmowanego stanowiska? Jak jej styl ewaluował wraz z karierą i życiem prywatnym? A co z makijażem Pierwszej Damy? Jest na czym zawiesić oko?

Już jutro w Polsce pojawi się Donald Trump, wraz ze swoją piękną żoną. Melania Trump działalność w modelingu rozpoczęła w wieku 16 lat w Słowenii, a już dwa lata później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu, później pracowała w Paryżu, gdzie miała szansę trafić na okładki takich pism jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, czy „Avenue”. A w 2000 roku pozowała nago do sesji zdjęciowej dla brytyjskiej edycji magazynu „GQ”. Odbyła się ona na pokładzie odrzutowca należącego do… Donalda Trumpa!

Z taką historią pierwsza dama bez wątpienia poznała świat mody od podszewki, więc jej kreacje powinny stać się przykładem dla wielu kobiet. A jak jest w rzeczywistości? Jak styl Melanii Trump ewaluował z czasem? Zobaczmy.

Duże dekolty, krótkie sukienki odsłaniające nogi, to było codziennością modelki. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Melania Trump prezentuje swoje wdzięki w bardzo elegancki sposób. Często zakrywają większość ciała. Tylko spójrzcie:

 

Pierwsza dama i jej sztab projektantów dobierają stroje odpowiednio do zajmowanej przez nią pozycji. Długość sukienki i spódnicy zawsze jest odpowiednia, a dekolt nigdy zbyt duży. Ubiór jest dobierany kolorystycznie odpowiednio do okazji, a wszystkie kreacje idealnie pasują do sylwetki Melanii. Kobieta z taką figurą bez wątpienia dobrze wyglądałaby niemal we wszystkim. Nie ulega jednak wątpliwości, że wcześniejsze życie pierwszej damy było dość… gorące. Spójrzmy jeszcze na okładkę gazety GQ z 2000 roku…

fot. gq-magazine.co.uk

Nie tylko teraźniejszy strój Pierwszej Damy jest elegancki, ale też jej piękny makijaż, za który odpowiada jej wieloletnia przyjaciółka – Nicole Bryle odpowiadająca za make up takich gwiazd jak Sandra Bullock, Jack Nicholson, a nawet Mel Gibson! Maluje Malenię Trump już od 11 lat. Zobacz jak wykonać taki makijaż! Nie jest wcale, aż tak skomplikowany.

Życie i styl Melanii Trump zmieniło się diametralnie. Zdecydowanie nie należy do zbuntowanych kobiet, które chciałyby coś udowodnić swoim ubiorem. Jest skromna i elegancka. Na tę chwilę nie mamy jej nic do zarzucenia. Oby tak dalej! Bo przecież małe grzeszki przeszłości możemy wybaczyć?