Miecz na plecach z filmu Wonder Woman
Hot News Kobieta Moda

Miecz na plecach. Nowy trend fanek Wonder Woman

Share On Facebook

Obecnie w kinach triumfy święci film Wonder Woman a na Instagramie #WWGotYourBack, czyli publikacja zdjęcia z mieczem na plecach. O co chodzi?

Film Wonder Woman przekroczył właśnie granicę 500 miliona dolarów wpływów z całego świata. Najnowsze przygody bohaterki ze stajni DC pną się w box office. Nic dziwnego, na film czekano dość długo i z pewnością fani komiksów nie zawiedli się na nim. Studio Warner Bros pod koniec lipca ma ogłosić decyzję nad kontynuacją serii z Gal Gadot w roli głównej.

Dość ciekawą formę sympatii do Wonder Woman okazują jej fani, a ściślej – fanki. Na Instagramie funkcjonuje już hashtag #WWGotYourBack. Pod tym hashtagiem publikowane są zdjęcia kobiet w każdym przedziale wiekowym, które umieszczają miecz na plecach za ubraniem (sukienką).

Yasss I like this challenge #Repost @wonderwoman_htx ・・・ Now here's an Internet challenge I can get behind! Eva Wei posted this on Facebook, and I had to give it a try with my God Killer sword from @powerloaderprops. The verdict? It's plausible…I can walk and possibly do a little dancing (or swaying), but this dress would quickly become shredded if this were an actual blade and I had to draw it to dispatch Ares. And I don't think I'll be sitting down to rest my feet after a night of dancing at the gala. ⚔️ #WWGotYourBack #GodKillerChallenge #KillerAccessories #GodKiller #wonderwoman #Hippolyta #dawnofjustice #antiope #galgadot #wonderwoman #wondergal #mulhermaravilha #mujermaravilla #wonderwomanmovie #PattyJenkins #dccomics #ww #amazon #robinwright #connienielsen #dcextendeduniverse #dceu #dccinematicuniverse #dcextendeduniverse

A post shared by DeeWonder_LOVE (@deewonder_love) on

Internautki chętnie wykorzystują hashtag #WWGotYourBack na swoich profilach. Ta akcja ma jednak swoje początki w filmie.

#wwgotyourback #hippolytagotyourback #amazonwarrior

A post shared by Roxanna Meta (@roxannameta) on

Miecz na plecach za sukienką prosto z filmu

W jednej ze scen filmu, podczas uroczystego balu, Wonder Woman tańczy ze swoim przeciwnikiem. Jak widać na zdjęciu umieściła swój miecz za sukienką, aby go w razie potrzeby użyć. Internautki od razu podchwyciły temat i z chęcią bawią się na swoich profilach w tę stylizację.

miecz na plecach Wonder Woman
źródło: imdb.com

Lubicie filmy o superbohaterach a może byliście już na filmie Wonder Woman? Co sądzicie o akcji #WWGotYourBack? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Zdjęcie główne: imdb.com