Gadżety Kobieta Pięlegnacja

Poznaj sekret wiecznej młodości

Share On Facebook

Ten nietypowy sposób pielęgnacji twarzy wywodzi się z tradycyjnej chińskiej medycyny. Jest kluczem do wiecznej młodości. Poznaj łatwą i tanią metodę na skórę bez zmarszczek.

Masaż próżniowy może poprawić kondycję naczyń włosowatych, zredukować zmarszczki i spotęgować wchłanianie kosmetyków, dzięki czemu odżywia skórę i poprawia krążenie. Również i Ty możesz poprawić elastyczność swojej twarzy w swoim domu! Dzięki silikonowym bańkom kosmetycznym. Zapewne już o nich słyszałaś, bo od kilkudziesięciu lat wspierają kobiety w walce z cellulitem. Jednak czas na innowacje, gdyż kolejnym ich zastosowaniem jest masaż twarzy. Poznaj sekret wiecznej młodości.

Silikonowa bańka do twarzy - 2 cm
fot. tcmsklep.pl

Przy tej metodzie pielęgnacji należy być ostrożnym i starannym, by uniknąć nadmiernego rozciągnięcia skóry. Jednak poza tym nie masz czego się obawiać, ponieważ jest to bezpieczna metoda, bez użycia ognia, czy też odsysającej powietrze pompki. Silikonowe bańki są bardzo proste w użyciu, należy ją ścisnąć, docisnąć do skóry i puścić.

Jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty – przed bańkowym zabiegiem zaaplikuj na twarz swój ulubiony pielęgnacyjny produkt, dzięki temu lepiej się wchłonie i dotrze do najskrytszych zakamarków Twojej skóry.

Zobacz jak wykonać taki masaż na instruktażowych filmikach:

Give our office a call at 231-739-1933 to schedule your Facial cupping appointment! #Facialcupping #cuppingtherapy #brighter #healthier #skin

Post udostępniony przez MSA-Pure Medical Spa (@msa.pure.medical.spa)

Have you tried #facialcupping #glam #beauty #rejuvenating #getcupped

Post udostępniony przez LURE Essentials (@lureessentials)