silicone-sponge-artykuł
HOT Kobieta Make up

Gąbki silikonowe od Make Up Revolution – hit w dziedzinie nakładania makijażu?

Share On Facebook

Akcesoria do aplikacji make-upu są niemal tak samo ważne jak kosmetyki – ich jakość przekłada się na wygląd makijażu. Nowe gąbki silikonowe od Make Up Revolution mogą w tej dziedzinie nieźle namieszać!

Wszyscy znamy klasyczne modele pędzli do nakładania makijażu i Beauty Blendery. Zarówno jedne jak i drugie stanowiły przez lata kobiece „must have”, będąc zawsze obecne na toaletce czy w kosmetyczce. Aż do teraz. Producent Make Up Revolution postanowił namieszać w dziedzinie akcesoriów do nakładania kosmetyków i wprowadził na rynek innowacyjne silikonowe gąbki.

Czym są silikonowe gąbki od Make Up Revolution?

Silikonowe gąbki od Make Up Revolution to najnowszy artykuł do aplikacji make-upu. Zostały one stworzone do stosowania z produktami o konsystencji płynnej bądź kremowej. Od tradycyjnych gąbek różni je to, że nie absorbują wody, co pozwala na łatwe i komfortowe mieszanie i nakładanie podkładu, różu czy korektora, bez wchłaniania samego produktu. Użytkowanie kosmetyków staje się zatem super ekonomiczne, bo wystarczają one na znacznie dłużej!

Producent postarał się także, aby podnieść komfort utrzymywania higieny artykułu. W odróżnieniu od wymagającego i długotrwałego czyszczenia pędzli czy Beauty Blenderów, mycie silikonowych gąbek od Make Up Revolution jest szybkie i nieskomplikowane. Wystarczy spłukać je wodą z mydłem i gąbki są gotowe do ponownego użycia – nie trzeba nawet czekać aż wyschną! To ogromny plus tego artykułu, który może przesądzić o tym, jak poradzi on sobie na rynku.

Silikonowe gąbki od Make Up Revolution można nabyć pojedynczo lub w trójpaku, gdzie każda występuje w odrobinę innym kształcie. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna aplikacja wielu różnych produktów o konsystencji płynnej i kremowej. To nowe „must have” dla wszystkich kobiet interesujących się makijażem!

Marka Make Up Revolution po raz kolejny wyszła klientkom naprzeciw, oferując im innowacyjny, najwyższej jakości produkt. Koniecznie wypróbujcie te silikonowe gąbki i przekonajcie się, jak łatwa może być profesjonalna aplikacja makijażu!

Zdjęcie wyróżniające: źródło – https://www.instagram.com/makeuprevolution/

Przeczytaj także: Żel aloesowy Holika Holika gdzie kupić?