Hot News Kobieta Make up

Wypróbuj giętkie pędzle w supercenie!

Share On Facebook

Z przyjemnością ogłaszam, że znalazłam najlepsze pędzle do twarzy w dobrej cenie – oznajmiła beuatyblogerka Lona z Bless the mess. O kim mowa? O giętkich pędzlach od Makeup Revolution.

Mają giętkie rączki, umożliwiające precyzyjną i swobodną aplikację. Podwójne końcówki pokryte zniewalająco miękkim włosiem. Jeśli dotąd nie znalazłaś swojego ulubionego przyrządu do aplikacji makijażu, koniecznie wypróbuj pędzli FLEX AND GO BRUSH.

W kolekcji Flex znajdziemy pięć podwójnych pędzli. Małe (04 i 05 – do oczu i brwi) oraz duże (01 do pudru, 02 do konturowania, 03 do różu). Pędzle możemy zakupić także w zestawie FLEX AND GO BRUSH SET. Komplet zawiera trzy dwustronne pędzle do makijażu. Główki pędzli zostały wykonane z syntetycznego, wyjątkowo delikatnego włosia, łatwego w utrzymaniu czystości. Ich największym atutem i cechą charakterystyczną jest giętka rączka, umożliwiająca dowolne ułożenie pędzla, precyzyjną, swobodną aplikację kosmetyków.

W zestawie znajdziemy:
– 05 BROW&SHAPE – za pomocą tego pędzla możemy nałożyć cień na brwi, rozprowadzić eyeliner na powiekach czy aplikować korektor.
– 02 HIGHLIGHT&GLOW – tego pędzla użyjemy do aplikacji bronzera, rozświetlacza czy pudru pod oczami. Kształt główki pędzla pozwoli nam wykonanie idealnego konturowania.
 04 EYE LIGHT&SHAPE – najlepszy do łączeni i aplikacji cieni. Świetnie dotrze także do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, sprawdzi się do rozprowadzania rozświetlacza w mniejszych, trudno dostępnych miejscach, jak np.: nos, zewnętrzne kąciki oczu, łuki brwiowe czy łuk kupidyna.

Blogerka Lona swoim ulubieńcem okrzyknęła pędzle nr 01, do pudru. Dlaczego?

– Najlepszy z dwóch powodów. Ma mój ulubiony rodzaj włosia i sposób jego ułożenia – jest syntetyczny, duży ale dość luźno ułożony w skuwce, dzięki czemu nie nabiera zbyt dużo produktu i potrafi pokryć buzię lekką chmurką pudru. On tworzy woal już od pierwszego przeciągnięcia po skórze. Jest tak dobry w jednoczesnym aplikowaniu i blendowaniu, że zaczęłam go używać też do bronzera (takimi gigantami nakładają bronzer m.in. wizażyści Marca Jacobsa i jest to – przyznaję – świetny patent) – wyjaśnia Lona.

Koniecznie same wypróbujcie tych innowacyjnych pędzli. W internetowym sklepie horex.pl znajdziecie je teraz aż o 40 proc. taniej! Po prostu trzeba skorzystać…

Przeczytaj również: – 40 proc. na Makeup Revolution.