Gadżety HOT Kobieta Miłość i seks

Czym zaskoczysz go podczas seksu? Gadżety erotyczne

Share On Facebook

Seks jest bardzo ważny w każdym związku, ale przez popadnięcie w rutynę może stać się nudny i przewidywalny. Partnerzy często się temu poddają, bardzo dużo przy tym tracąc. Warto urozmaicić swoje życie erotyczne zwłaszcza, że jest na to wiele ciekawych sposobów. Jednym z nich są gadżety erotyczne.

Dlaczego by nie zaskoczyć swojego mężczyzny w łóżku? Możesz rozbudzić jego wyobraźnię i zmysły, a do tego dobrze się bawić. Wasz związek na pewno wiele na tym zyska. Zobacz zestawienie kilku ciekawych gadżetów, które mogą Cię zainteresować.

Świeczka do masażu

Znalezione obrazy dla zapytania Świeczka do masażu
fot. organique.pl

Wydaje się mało erotyczne, ale to nic bardziej mylnego. Stwarza romantyczny nastrój, a gdy wosk się roztopi zamienia się w ciepły i cudownie pachnący balsam do masażu. Możecie jako grę wstępną masować wzajemnie swoje ciała. To rozbudzi Wasze zmysły.

Piórko

Tak zwyczajny przedmiot jak ptasie pióro może okazać się niezwykle przydatny w łóżku. Delikatnymi ruchami przesuwajcie nim po swoich ciałach i doprowadzajcie do granicy rozkoszy.

Wstążka na oczy

Znalezione obrazy dla zapytania wstążka czarna
fot. bazardekoracji.pl

Nic tak nie wyostrza zmysłów jak zabranie jednego z nich. Zasłonięcie oczu jednemu z partnerów może zaowocować nieznanymi dla Was dotąd doznaniami, poczujecie mocniej i wyraźniej dotyk i zapach.

Kulki gejszy

Znalezione obrazy dla zapytania Kulki gejszy
fot. mydeal.pl

Są stworzone dla kobiet. Wzmacniają mięśnie kegla, co skutkuje poprawą zdrowia kobiecych narządów, a to gwarantuje poprawę intensywności życia seksualnego. Powinno wykonywać się z nimi odpowiednie ćwiczenia. Ten gadżet pomoże Ci długoterminowo, dlatego warto w niego zainwestować i zaskoczyć partnera nowymi umiejętnościami.

Nea

Znalezione obrazy dla zapytania wibrator Nea lelo
fot. ceneo.pl

To mały wibrator, który w ogóle nie przypomina tego tradycyjnego. Jest malutki i wygląda bardzo niewinnie, a wręcz uroczo. Jest on dedykowany łechtaczce. Może się sprawdzić podczas gry wstępnej.

Delight

Znalezione obrazy dla zapytania wibrator Delight
fot. kinkywinky.pl

To wibrator o bardzo nietypowym kształcie. Jednocześnie stymuluje trzy najbardziej wrażliwe punkty kobiecego ciała: punkt G, łechtaczkę i pochwę. Pamiętaj, że znajomość własnego ciała wpływa pozytywnie na Wasze życie seksualne. Możesz dawać swojemu partnerowi wskazówki w jaki sposób powinien Cię dotykać.

Żele intymne

Znalezione obrazy dla zapytania Żele intymne durex
fot. durex24.pl

Firma Durex proponuje swoim klientom wiele odmian żeli intymnych. Każdy z nich ma swoje indywidualne właściwości. Niektóre są rozgrzewające, inne chłodzące, czy też nawilżające. Mają za zadanie wzmacniać doznania seksualne i je urozmaicać. Na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród ich bogatej oferty.