Kobieta Pięlegnacja

Owłosione pachy – instagramowa moda

Share On Facebook

Nastały takie czasy, że kobiety oraz mężczyźni pozbywają się zbędnego owłosienia. W pewnym sensie stało się to synonimem dbania o własny wygląd. Która z nas wyobraża sobie wyjście na plażę bez wcześniejszej dokładnej depilacji niemal całego ciała? Okazuje się, że są i takie kobiety, a w dodatku publikują swoje zdjęcia w sieci! Zobaczcie same.

Na Instagramie furorę robią zdjęcia nieogolonych pach, zarówno męskich jak i damskich. Owłosienie może być naturalnego koloru, ale i również pofarbowane. O taką ozdobę na pewno trzeba w odpowiedni sposób dbać, co skrzętnie czynią jej posiadaczki.

Komentarze dodawane do takich fotografii są bardzo zróżnicowane. Nie brakuje zarówno przecinków jak i zwolenników takiej mody. Jedni piszą o tym, że jest to niesmaczne i nie powinno mieć miejsca, a kolejni, że jest to bardzo odważne i nie ma nic złego w okazywaniu swojej pewności siebie. Zobaczcie same te zdjęcia:

 

Wśród zwolenniczek naturalnego owłosienia często panuje opinia, że depilacja jest oznaką wykorzystywania kobiet przez mężczyzn, którzy wymuszają depilacją owłosienia na partnerkach. A co Wy sądzicie na ten temat? Same wolicie się depilować?